Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: środa 19.08; LKJ godz. 18.00
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Karola napisał(a):Człowiek wrócił, chciałby się przejechać w miłym towrzystwie
No to przecież napisałem, że będę, przyjeżdżaj śmiało Wink
KermitOZ napisał(a):
Karola napisał(a):Człowiek wrócił, chciałby się przejechać w miłym towrzystwie
No to przecież napisałem, że będę, przyjeżdżaj śmiało Wink
Nie wiem czy Cię teraz nie urażę ale nie chodziło mi o Ciebie :mrgreen: Przecież wyraźnie napisałam MIŁYM!
Trochę mnie uraziłaś ;D ale odbiję to sobie na ustawce Big Grin CU.
KermitOZ napisał(a):Trochę mnie uraziłaś ;D ale odbiję to sobie na ustawce Big Grin CU.
KermitOZ napisał(a):ale odbiję to sobie na ustawce Big Grin CU.
Chciałbyś :mrgreen:
Czy przypadkiem Panie Administratorze nie zboczyliśmy lekko z tematu wątku?
Zatem Off Topic uważam za zamknięty Smile
BlackBull napisał(a):są dwie...
wyjdzie jedna wiekszą grupą :mrgreen:
ja skromnie zapytuje:raczej teren będzie????

Łukasz, jeżeli będzie takie zapotrzebowanie możemy powtórzyć dobre doświadczenie z soboty (15.08, dwie ustawki). Dla każdego coś miłego, nic na siłę. Chyba z Wieśkiem o tym rozmawiałem, że to byłby dobry trend w sytuacji rozrastającej się liczby jeżdżących.
Ja nastawiam się na jazdę mieszaną: teren, szosa.
JA jestem też za trasą mieszaną. Czyli trochę terenu i trochę szosy. A tak sobie myślę że faktycznie przydało by się wyraźne rozdzielenie pomiędzy ekspresem a osobówką. Pozdrower
Tool_Man napisał(a):A tak sobie myślę że faktycznie przydało by się wyraźne rozdzielenie pomiędzy ekspresem a osobówką. Pozdrower
Dzisiaj jest tylko jeden podział na panów i panie. Panie jadą osobówką z bardzo dużym opóźnieniem na trasie ;-) a panowie niech robią co chcą.
Ooo! Ciocia Karolina wróciła na łono forum! Witaj ciociu! :-D
pociąg nam się dziś uzbierał imponujący..Jurek chyba naliczył 32 osoby..
sporo wagonów się stworzyło, w tym koedukacyjnych ;-) Pasażerowie kwalifikujący się na ustawkę babską to: Karola, Aga, Monika, Ania, Ula, Kinga, Sylwia, Asia i jaSmile - mam nadzieję, że o nikim nie zapomniałam...

no cóż.. niestety lokomotywa zniknęła w lesie za pierwszym zakrętem i jakoś słabo nam się wagony trzymały kupy... i chyba każdy podróżował oddzielnie..miejmy nadzieję, ze wszyscy wrócili cali i zdrowi..

Podziękowania dla wagonu, w którym przyszło mi dziś podróżować :-) nie ma jak rekreacyjne tempo tradycyjnych polskich pociągów :-P
Stron: 1 2 3 4