Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 20.08, godz.18, ścieżka przy Grafie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Żeby trochę odciążyć ;-) ustawkę przy lkj proponuje ustawkę na ścieżce przy Grafie. Wyjazd prawdziwie rekreacyjny z dużą ilością terenu. Pętelka od Grafa zaledwie 35km.
Mam jednak nadzieję, że ktoś jednak zarzuci ustawkę przy lkj dla chcących pojechać trochę szybciej i dalej. I wcale to nie będzie konkurencja, to po prostu wymóg czasów :mrgreen:
Z racji faktu, że dawno nie jeździłem (ciężka praca :-( ) to może na dobry poczatek po dlugiej przerwie byłoby jak w sam raz... no, chyba że te 35 km to "per hour" :mrgreen: , bo obserwując forum to już sam nie wiem... Smile
PS. Czy z uwagi na to, że większa grupa korkuje zjazd przy Grafie może by tak przenieść ustawki na stary most na Bystrzycy?
To byłoby dobre rozwiązanie. Po tej ustawce zmienię usytuowanie ustawki w temacie: "Miejsca ustawek". Dzisiaj jeszcze zostańmy jak wyżej.
Rekreacja z duża ilościa terenu midzio... będę.
W która stronę pan kierwonik planuje podróż? Świdnik, Łęczna, Lubartów czy może Dys?
Pojedziemy w kierunku Ciecierzyna, oczywiście nie główną trasą. W planach są też dwa, trzy wąwoziki :-D
Jurek S napisał(a):Wyjazd prawdziwie rekreacyjny z dużą ilością terenu.
Dużo będzie piachu po tych wąwozach? Bo tak średnio mam ochotę brudzić łańcuch jak ostatnim razem ;-)
Rozumiem z dystansu, że na mecz (20:30) powinniśmy zdążyć?
Ja też się pisze na ustawkę przy Graffie o 18. Do zobaczenia
Ja tez się pojawięSmile
Jurek S napisał(a):Wyjazd ... z dużą ilością terenu.
to lubię :mrgreen: więc wpadnę na lekkie dobicie dystansu

ale wcześniej trochę individual ride :-D
No to i ja się stawię ;D Może nawet część grupy asfaltowej da się namówić na część terenową :-P Mi już wystarczy dzisiaj 50 km asfaltem i starym gajem :-> Po 17.30, a najpóźniej o 17.40 ruszam ścieżką spod LKJ w stronę Grafa gdyby ktoś z tamtych stron jechał. :roll:
Stron: 1 2 3 4 5 6