Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 20.08 lkj 18
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Skoro Jurek proponuje teren to ja wbrew sobie proponuje asfalt. Pojedziemy w kierunku Osmolic albo jakoś inaczej jak ktoś ma inny pomysł na trasę.
Ja bym proponował asfaltem i troche terenem żeby nie było nudno :-D i gdzieś dalekoSmile
PaWeL1656 napisał(a):Ja bym proponował asfaltem i troche terenem żeby nie było nudno

Proponuje tylko asfalt ponieważ wiem, że są osoby które w teren raczej na swych oponkach nie pojadą. A nudno nigdy nie jest ale o tym to się możesz dopiero przekonać jak przyjedziesz.:mrgreen:
PaWeL1656 napisał(a):i gdzieś dalekoSmile
To jest pojęcie względne 8-)
heh no dobraTongue

felek

Jak będzie asfalt to się stawię, rozumiem, że tempo ultra-lekkie? ;-)
Ja stawię się, o ile wymienia mi suport i korbę od ręki...
Wypadałoby się dziś pokazać chociażby z ...grzeczności?? :mrgreen:
Karola napisał(a):Skoro Jurek proponuje teren to ja wbrew sobie proponuje asfalt. Pojedziemy w kierunku Osmolic albo jakoś inaczej jak ktoś ma inny pomysł na trasę.
Przyznaję, że asfalt bardziej mi pasuje niż teren, pytanie tylko jaki dystans (chciałbym zdążyć na mecz o 20:30 - lub przynajmniej drugą połowę)
kola napisał(a):no lekkie, lekkie..żeby nam koszyki wiklinowe nie pospadały z rowerów :-)
No nie..., kilka dni mnie nie było, a tu takie zmiany zachodzą, ale żebyś Ty, Kola..., z koszykiem wiklinowym??? Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock:

Ale czekaj Ty, czekaj, dziś przyjadę wreszcie na ustawkę, to ja Ci to z głowy raz na zawsze wybiję :evil: !!! tak po chłopsku oczywiście!!!
Jaka średnia? ;>
Stron: 1 2 3