Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 12 kwietnia, godz. 16, LUKOIL na JPII- ODWOŁANE :-(
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Tak, jak obiecałam.
Jeśli pogoda dopisze, bo ponoć jutro coś ma padać, to zapraszam chętnych na wspólne powolutkie kręcenie po okolicach. Trasy jako takiej brak, ja jadę głównie w celu zapoznania się z nowymi butami, więc bez szaleństw.

Ok. 14.30 potwierdzę ;-)
Jak potwierdzisz - jadę Smile
I ja, i ja ;-)
A juz miałem Wam zakładać ustawkę, żeby nie było to tamto. ;-) . Pogoda dopisze, jedźcie jedźcie. Kuba pilnuj tam dziewczyn, żeby się nie zgubiły. :-P
UUU na 17 bym zdążył ale 16 to lipa. A może...? Jak będę to będę Big Grin
O na reszcie udało mi się z najść i czas i ustawkę Big Grin Jadę.
Judaas napisał(a):UUU na 17 bym zdążył ale 16 to lipa. A może...? Jak będę to będę Big Grin

Judaas próbuj. Zanim oni się ruszą z tej ustawki, zanim nabiorą rozpędu ;-) to ich dogonisz. Musisz tylko ustalić w którym kierunku się będą oddalać. :-D
Judaas napisał(a):UUU na 17 bym zdążył ale 16 to lipa. A może...? Jak będę to będę Big Grin
Tak podejrzewam, że o 17 pasowałoby większej ilości osób, ale ja jadę dzisiaj pierwszy raz w klikach i w związku z tym chciałabym wrócić jeszcze jak jest jasno.

Jurek S napisał(a):A juz miałem Wam zakładać ustawkę, żeby nie było to tamto.
Ja tam słowa dotrzymuję :-P Tylko o tej porze dopiero wróciłam z uczelni i miałam dostęp do internetu, żeby coś napisać :-P

Jurek S napisał(a):Judaas próbuj. Zanim oni się ruszą z tej ustawki, zanim nabiorą rozpędu to ich dogonisz. Musisz tylko ustalić w którym kierunku się będą oddalać.
Wyczuwam wredny, niedobry, paskudny sarkazm.
Mraugorzata, trochę przesadziłaś z tą wczesną porą Sad... nic, a nic nie pomyślałaś o ludziach pracujących Sad(( może następnym razem się wyrobię ;-)
Renania- wiem, przepraszam :-( Ale dzisiaj naprawdę mi zależy, żeby wrócić za widoku ze względów, o których napisałam powyżej Undecided

Mimo wszystko weźcie na wszelki wypadek oświetlenie, zwłaszcza osoby mieszkające np. na Czechowie, bo powrót przez miasto możecie mieć już po zmroku.
Stron: 1 2