Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Akademickie Mistrzostwa Województwa w kolarstwie górskim
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak co roku na wiosnę w Starym Gaju odbędę się AMWL w kolarstwie górskim. Oczywiście w zawodach mogą startować tylko studenci, wszystkich pozostałych zachęcam do kibicowania Wink
Wszelkie informację tu: http://www.azs.lublin.pl/images/2012na2 ... ikat85.pdf
Dzięki za info. To ja w takim razie się pisze
Jak jest w tym roku z obsadą Akademickich imprez, pracownicy też mogą czy tylko studenci?
Myślę, że w przypadku imprezy wojewódzkiej jest podobnie co w AMP

W Akademickich Mistrzostwach Polski 2012/2013 mogą uczestniczyć członkowie AZS bez względu na inną przynależność
klubową, w tym:
a) pełnoletni studenci do ukończenia 28. roku życia (osoby urodzone po 30.09.1984 r.),
b) pełnoletni słuchacze Kolegiów Nauczycielskich do ukończenia 28. roku życia (osoby urodzone po 30.09.1984 r.),
c) uczestnicy studiów doktoranckich (bez ograniczenia wieku),
d) etatowi pracownicy uczelni - absolwenci szkół wyższych posiadający co najmniej tytuł zawodowy magistra -
zatrudnieni na podstawie mianowania lub umowy o pracę, minimum 3 miesiące wcześniej niż termin rozgrywania
Mistrzostw,
e) absolwenci, którzy zakończyli studia w roku akademickim 2012/2013 - do końca tego roku akademickiego (dotyczy
absolwentów, których ostatni semestr nauki rozpoczął się w roku akademickim 2012/2013).

A najlepiej zadzwonić pod numer podany w komunikacie, który wrzuciłem w pierwszym poście Wink