Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 29.08.2009r. [sobota] 16.30 [ustawka LKJ] Budka Suflera !
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Jurek S napisał(a):Z tego co czytałem impreza balonowa ma się odbyć dzień wcześniej 28 sierpnia (informacja z dzisiaj - impreza za tydzień)
Na te balony bym się wybrał, ale to założymy oddzielny temat, żeby nie mieszać dwóch wyjazdów.
Impreza balonowa będzie przez trzy dni (27.08-29.08). Więcej info:
http://balony.spanaleczow.pl/?y=2009&id=program
No to super! W takim razie, nie trzeba będzie chyba ustalać dwóch oddzielnych ustawek tylko jedną wspólną (no chyba, że komuś termin sobotni nie odpowiada) :mrgreen:
(sobota)
5.30 – PORANNY BRIEFING
6.30-8.30 LOTY BALONÓW
17.00- BRIEFING POPOŁUDNIOWY
18.00-19.30 – LOTY BALONÓW

Na 18.40 byśmy byli gdzieś w Nałęczowie, gdybyśmy wyjechali o 17.00 :mrgreen: Można też wcześniej ale to zależy od większości głosów przypuszczalnych uczestników ^^
Kylos, a tak mniej więcej o której powrót? Mi narazie wszystko pasuje, i jestem zainteresowany wyjazdem, tylko jak z powrotem(o której godzinie)?
Cało dniowy wypad i wyjazd o 17?? :-? taaaa i błutka stiflera :mrgreen: łooojj nieee, nie zniósł bym tego :-D
Bez obrazy oczywiście
Peace
Hesos napisał(a):Cało dniowy wypad i wyjazd o 17?? :-?
He? A jaki wyjazd? Codzienny? Co jest planowany na dziś i na jutro? Jak nie lubisz koncertów Budki to przecież nikt Cie nie namawia, Twój wybór tak jak chleb ze smalcem, nie każdy przepada.

PiotrokeJ napisał(a):Kylos, a tak mniej więcej o której powrót?
'
A powrót planowany na północ albo troszkę po Smile W każdym bądź razie przed pierwszą Tongue W porządku?
Mnie się plany sobotnie pozmieniały więc raczej będę na wypadzie :->
Lampki mam, sprawne hamulce też, i już prawie umiem hamować na dwa hamulce ;-)
Co do godziny wyjazdu to może jednak coś wcześniej -np. na 16:00-16:30? skoro balony o 18:00
No temat jest w "jednodniowe wypady" więc... wiesz, wolałbym wyruszyć rano i cieszyć się słoneczkiem gdzieś na polance ;-)
Jak dla mnie może być 16.30. Do środy podam już konkretną godzinę i miejsce Smile Spokojnie, po obiedzie Smile

Edit

Godzina wyjazdu jest już znana, wyruszamy o godzinie 16.30 spod LKJ. Dojedziemy (jeśli ktoś w ogóle jedzie :lolSmile mniej więcej na godzinę 18.00 - 18.20. Pozostała jeszcze do ustalenia trasa, którędy nas poprowadzi Smile Jak dla mnie może być czerwony szlak Lublin-Kazimierz Dolny. Co Wy na to? :-P

A tu jeszcze dokładniejszy program:
18:00-19:30
Loty balonów

2009-08-29, 18:00
Występ zespołu Sensi Band

2009-08-29, 19:00
Budka Suflera - 35 lat - Koncert specjalny
Gośćmi jubileuszowego koncertu Budki Suflera będą: Urszula, Izabela Trojanowska, Felicjan Andrzejczak, Romuald Czystaw.
Wstęp na koncert jest wolny.

2009-08-29, 23:00
Pokaz sztucznych ogni
Pokaz sztucznych ogni połączony z wykonaniem Suity Lubelskiej "Sen o Kolhidzie".

Po pokazie sztucznych ogni wracamy (ale nie jak fajerwerki) do Lublina Smile
kylos napisał(a):A tu jeszcze dokładniejszy program:
18:00-19:30
Loty balonów



2009-08-29, 23:00
Pokaz sztucznych ogni
Pokaz sztucznych ogni połączony z wykonaniem Suity Lubelskiej "Sen o Kolhidzie".

Po pokazie sztucznych ogni wracamy (ale nie jak fajerwerki) do Lublina Smile
Spoko, wezmę aparat to wypróbuję parę programów tematycznych :-)
elephant napisał(a):(z innego wątku na forum) po 9 latach powróciłem do lustrzanki Big Grin
i to jest to Big Grin
elephant napisał(a):Spoko, wezmę aparat to wypróbuję parę programów tematycznych :-)
lustrzanką będziesz się bawił programami tematycznymi? wal na manualu :mrgreen:
Stron: 1 2 3 4