Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 29.08.2009r. [sobota] 16.30 [ustawka LKJ] Budka Suflera !
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Siemka, chciałbym zaprosić kogo tylko można do wspólnej jazdy na otwarty koncert Budki Suflera, który odbędzie się w Nałęczowie dnia jak w temacie. Godziny koncertu nie znam, przypuszczam, że po godzinie 19 na łąkach Tongue Gdyby ktoś wiedział piszcie o której będzie koncert. Wiele jeszcze pozostało do ustalenia, trasa, trasa powrotna etc. ;D Powrót na pewno po zmierzchu byłby, więc obecność lampek rowerowych obowiązkowa! Odnośnie tempa jestem za takim jak zwykle czyli "lajtowe" :mrgreen: Godzina, która znajduje się w temacie zależeć będzie od tego o której koncert się zaczyna. Wszelkie propozycje mile widziane, temat założony na ponad tydzień wcześniej, by wszyscy zainteresowani mogli się z nim zapoznać i zaplanować ładnie sobotni wieczór (dzień po masie krytycznej), a także podzielić się własnymi uwagami odnośnie przebiegu tej wycieczki. Pozdrawiam serdecznie :-D
Pomysł jest bardzo dobry ja bym pojechał napewno jak by się to udałoSmileSmile najlepiej jak by było jak najwięcej osób Wink
No to mamy już 2 osoby Big Grin Kto jeszcze? Tongue Trzeba wykorzystać na maxa wakacje Wink
No Panowie! 29.08.2009 to jedziemy 400/24 a nie na Budkę Suflera :-D
Są też i tacy którzy chcą pośmigać raczej rekreacyjnie hehe czyli średnia do 23kmh i zrobić tego dnia ok. 70 km ;D
Ja jestem za Budką Suflera, ale co do mojej obecności to jeszcze potwierdzę.
Witam

Tego dnia poza BS odbywa sie tez lot balonówSmile doklaniej, IV Międzynarodowe Zawody Balonowe. Wiec zapowiada sie wyjazd fajnieSmile wiecej info na stronie kuriera lubelksiego
http://www.kurierlubelski.pl/module-dzi ... 75898.html

Pozdrawiam
No no Wink O tych balonach to nie widziałem, tym bardziej warto pojechać moim zdaniem :] Gdybyśmy mieli już stworzoną jakąś grupę moglibyśmy się dogadać kto by mógł wziąć aparat :->
Z tego co czytałem impreza balonowa ma się odbyć dzień wcześniej 28 sierpnia (informacja z dzisiaj - impreza za tydzień)
Na te balony bym się wybrał, ale to założymy oddzielny temat, żeby nie mieszać dwóch wyjazdów.
Zobaczę czy uda mi się wybłagać wolne w pracy...aczkolwiek nie nastawiam się na pozytywną odpowiedź ze strony szefa wszystkich szefów. Sad
Stron: 1 2 3 4