Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Dookoła Lublina 28.04 Niedziela Choiny,przy pętli aut. 8:00
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Piotrze i Mariusze- widząc Wasze nicki w wątku radość we mnie wstąpiła, że jedziecie,
A Wy zwyczajnie "robicie mi koło pióra".
Krzysiek napisał treściwie
KrzysiekP napisał(a):wybuchy i TNT jadę i tyle :lol:
A wyprawa jest. jak każda o "pietruchę"-turlamy się dla siebie.
Andrzeju nie mogę pozwolić żeby radość zupełnie od ciebie odstąpiła i dlategoż to ku twej radości mniemam , proponował bym Ci rzecz następującą , gdybyś raczył poczekać chwilkę w Piaskach albo swój żołądek jakowoś strawą zasilić chciał, to ja w godzinach 12.45-13 mą skromną osobą bym tam czekał na ciebie i już dalej razem byśmy kontynuowali wyprawę twą.
Pozdrawiam Piotr
PS. Aczkolwiek wspomnę jeszcze , że, jeden warunek spełnić musi się a mianowicie ja deszczu boję się , prognozy deszczowe , ja w domu chowam się .
Witam, chyba bym się pisał na tą wyprawę, tylko mam dwa krótkie pytania. Jakie tempo Pan przewiduje? Czy na MTB dam radę czy tylko jakieś szosóweczki wchodzą w grę? Smile

Pozdrawiam.
Pochwalę wiedzą swoją się , Pan Andrzej szosóweczki nie dorobił jeszcze się , zaznaczę jeszcze , tym razem domyślać tylko mogę się , słuchaj bo powiem grzecznie on na taki sprzęt wypina się , aczkolwiek szosówka wskazana jest , jak za tym Panem nadążyć chcesz, bo On jak autobus na przystanku ….. dalej nie dokończę by Panu Andrzejowi nie narazić się .
Będę :-)
Może i ktoś jeszcze się targnie ....
Również zamierzam przybyć :-D
Zawsze można wrócić najbliższą drogą.
Endriu, a prognozę widziałeś? Szukaj SPA :-)
Ja niestety jutro sobie robię WOLNE:

http://m.yr.no/place/Poland/Lublin/Lubl ... orrow.html
11 godzina mija i cisza. Zatarli się czy co?? Macie jakieś wieści ??
Stron: 1 2 3