Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Piesi na przejściu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam pytanie.
Warszawskie zamkniete, na Willowej horror, korek podobno zszedł dopiero po 10:00 - relacja żony co zrezygnowała w wyjazdu na miasto, zreszta o 7:00 nigdy nie widziałem korka za strokrotkę(!).
Jest problem z przejściem Ducha-Sikorskiego , no i 2/3 przejścia Willowej
tj. kierowcy atakujący (skręcający w lewo Sikorskiego-Solidarności) pieszych na przejściu, wiem bo doświadczyłem dziś osobiście - zielone i pierwszy samochód cisnący przejechać przed ludzmi (a jak dziecko wyrwie rowerem szybciej?!).

Gdzie uderzać po jakieś znaki "Uwaga dzieci" itp. policja / zarz. dróg ?
Poważnie martwię się o dzieci, jak jadą ze mną to ściągam ich (zazwyczaj) z rowerów ale same nie słuchaja i atakują najczęściej przejście rowerem.

Jakiś pomysł na podniesienie uwagi?
Chyba będziesz musiał rzucić się sam pod jakieś auto na tym przejściu w obecności telewizji i przedstawicieli prasy.A tak na serio zadzwoń do ZDIM LUBLIN tel.centr. 81 466 5700 dziennika wschodniego 81 46 26 800 albo kuriera lubelskiego tel. 81 446-28-00. Temat jest gorący wiec możesz liczyć na wysłuchanie w gazetach. Na ZDiM bym nie liczył oni nawet nie pomyśleli jak zorganizować objazdy.
P.S. NACZELNIK WYDZIAŁU RUCHU DROGOWEGO KOMENDY WOJEWÓDZKIEJ POLICJI W LUBLINIE mł. insp. Sławomir Góźdź Sekretaria tel. (0-81) 535-48-80 i Poproś o interwencje