Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 29-30 IV Dwudniowe szkolenie dla seniorów (60+) w Lublinie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć!
Na prośbę organizatora zamieszczam info. Być może skorzysta ktoś z forumowiczów albo poda info dalej Smile Myślę, że warto skorzystać.

Stowarzyszenie MANKO i redakcja Głosu Seniora zaprasza seniorów zamieszkałych w województwie lubelskim, którzy ukończyli 60. rok życia, do wzięcia udziału w dwudniowym, bezpłatnym szkoleniu z zakresu edukacji medialnej.

Szkolenie odbędzie się w dniach 29-30 kwietnia w Lublinie w firmie Targi Lublin przy ul. Dworcowej 11.

Głównym celem szkolenia będzie przekazanie wiedzy nt. skutecznego promowania i informowania o podejmowanych przez siebie inicjatywach. Uczestnikom pokaże się, w jaki sposób przygotowywać informacje prasowe, jak współpracować z dziennikarzami, jakie narzędzia promocji są najbardziej skuteczne, gdzie mogą szukać w internecie informacji dotyczących różnego rodzaju portalów upowszechniających wiedzę związaną z problematyką dotyczącą osób starszych.

Podczas szkolenia uczestnikom zostanie zapewniony obiad oraz przerwy kawowe.
1. Podstawą wzięcia udziału w szkoleniu jest:
· poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego
· stałe zameldowanie w województwie lubelskim
· ukończony 60. rok życia

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu tel. 507 162 642 lub wysyłając zapytanie na <!-- e --><a href="mailtoConfusedabina.brys@manko.pl">sabina.brys@manko.pl</a><!-- e --> do dnia 25 kwietnia

Partnerem szkolenia w Lublinie są Targi Lublin organizator Targów Styl 50+ Oferta dla Dojrzałych

Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie http://www.glosseniora.pl/zaproszenie-n ... -seniorow/, można też zapisywać się u Sabiny Bryś telefonicznie lub mailowo a formularz do wypełnienia zostanie przekazany na miejscu podczas szkolenia.