Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 21.08, lkj, godz. 18.00, lekki teren
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
No to, żeby pójść za ciosem :mrgreen: proponuję kolejny lajtowy wyjazd. Oczywiście trasa mieszana: terenowo-szosowa.
I myślę, że musimy być konsekwentni. Bez sprawnego roweru, oświetlenia przód-tył nie zabieramy. Z czasem dobrze byłoby zabierać ze sobą chociaż zapasową dętkę, lub zestaw naprawczy.
Ustawka jak zauważyliście przy lkj, co nie blokuje :-D ustawki IC ;-), a pojedziemy gdzieś na południe.

Właściwie dopiero teraz zwróciłem uwagę, że pod tematem głównym Rekreacyjnie i turystycznie jest informacja "Umawianie się na wycieczki w spokojnym tempie",
a pod tematem Sportowo - "Dla tych, co lubią się czasem bardziej spocić"
Ale nie myślcie, że chcę kogoś z tego tematu wygryźć :mrgreen:
Witam,
No to ja tradycyjnie prosze o poczekanie z 10 min na mnie z racji pracy Big Grin
Jak nie bedzie klienta wyjde wczesniej i bede na czas, a jak sie trafi to sie spoznie ;/
Pozdrawiam.
Witam!
Na 90% się pojawię, na 100 będę wiedział dopiero ok. 17.00.
Pozdrawiam
Tegwoj
Hej!

Jednak na mnie nie czekajcieSad Z przykroscia dzisiaj jednak nie moge pojechac z wami mimo swietnej pogody, bo moja druga polowa dzisiaj przyjezdza i nie zdarze/nie zdarzymy..

Miłej jazdy i do nastepnego !
Pozdrawiam
MZ
Pojawie się dzisiaj Smile.
Przyjadę i ja
Jurek S napisał(a):Bez sprawnego roweru, oświetlenia przód-tył nie zabieramy
Albo się żegnamy póki widno Smile
Jurek S napisał(a):Właściwie dopiero teraz zwróciłem uwagę, że pod tematem głównym Rekreacyjnie i turystycznie jest informacja "Umawianie się na wycieczki w spokojnym tempie",
a pod tematem Sportowo - "Dla tych, co lubią się czasem bardziej spocić"
Ale nie myślcie, że chcę kogoś z tego tematu wygryźć :mrgreen:
He, he... jakaś aluzja ;-) ?

Od nowego tygodnia wracam , niestety :evil: , do "ustawień fabrycznych" w moim rowerze...., będzie: wolniej, ciężej, głośniej..., a niech to :-( ..., tak więc Jurku - znowu pośmigamy jak "za dawnych lat" :mrgreen:
Do zobaczenia :-D
Witam ja też przybędę :mrgreen:
i znowu micha w biegu, prawdopodobnie będę. Brać aparat??

proponuję na dobry początek zaatakować lodziarnie przy kościele w Zemborzycach, czynna do ok 19 :mrgreen:
No i wyszedł całkiem sympatyczny wypad. Byłby zupełnie sympatyczny gdyby jakaś Pani się pojawiła, a tak było nas 11 chłopa. Mały albumik już jest w galerii. Nazwałem go: "Po polach, po lasach" bo sporo tego było. Dokładną trasę zanotował Mariusz więc niedługo pewnie podrzuci. U mnie dtd wyszło 55km.
Stron: 1 2