Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 9.06.2013 FAMILY CUP 2013 - Mistrzostawa Lubelszczyzny -
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Cytat:Ważne pytanie. Czy mogę jechać przełajem (w kategorii orlik)?
I jeszcze jedno: udział trzeba zgłaszać wcześniej (jeśli tak to do kogo?) czy można w dniu wyścigu w biurze zawodów i czy wtedy opłata za start jest wyższa?

Tak możesz się zgłosić w dniu zawodów, od 10 jest otwarte biuro, tu załatwiasz formalności, opłata w dniu startu wyższa o 50%
ps. widzę , że pytałeś się o to samo przy okazji maratonu (o przełaj) ..nie wiem czy pojechałeś ,ale kolega zadzwonił wtedy do organizatora z tym samym pytaniem..pojechał, został sklasyfikowany Smile , a więc najlepiej telefon do źródła

kubar napisał(a):Tak samo jako pobieranie dowodu tożsamości jako kaucję za czip, tak BTW.

Nikt nie musi dawac w zastaw DO.
popieramy wtedy 50 zł i nie ma problemu, dla organizatora jest to duzo lepsze rozwiazanie.

zgadza się , to lepsze rozwiązanie ..tym bardziej, że regulamin nie zawiera żadnej wzmianki o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z ustawą odo...kaucja w formie dowodu osobistego to nie są błahe sprawy...
Jeśli ktoś by chciał rozwozić plakaty do: Trampa w Leclercu na Zana, Bike Boys, Rojax oraz Cyklo to już nie musi :-D
easyrider napisał(a):Ważne pytanie. Czy mogę jechać przełajem (w kategorii orlik)?
I jeszcze jedno: udział trzeba zgłaszać wcześniej (jeśli tak to do kogo?) czy można w dniu wyścigu w biurze zawodów i czy wtedy opłata za start jest wyższa?

Co do roweru - nie jest to restrykcyjnie weryfikowane, chyba że zawodnicy z kategorii będą mieli zastrzeżenia (regulamin przewiduje - rowery górskie), także protest zawodników byłby uzasadniony.

Po pierwsze zapraszam do zapoznania się z informacjami o zawodach:
http://www.familycup.com.pl/index.php?o ... &Itemid=33

Opłata startowa pobierana jest w biurze zawodów od godziny 10.
Pozostałe informacje na stronie pod linkiem Wink

Plakaty się dośc szybko skończyły więc raczej już nikt ich nie ma Wink



Rado napisał/a:
Jeśli ktoś by chciał rozwozić plakaty do: Trampa w Leclercu na Zana, Bike Boys, Rojax oraz Cyklo to już nie musi


Odebrałem dzisiaj telefon z informacją, że będziemy gościć zawodników nawet z Gdańska Big Grin Także akcja promocyjna jakiś skutek przyniosła
easyrider napisał(a):Ważne pytanie. Czy mogę jechać przełajem (w kategorii orlik)?
Wiesz gdyby to była Skandia, to byś został zdyskwalifikowany za przejechanie trasy na przełaju ... no chyba, że nazywałbyś się Czesław Lang, wtedy zostałbyś sklasyfikowany. Ale tutaj jak Kuba zaznaczył raczej nikt się nie przyczepi. Choć wydaje mi się, że trasa jest bardziej bod MTB niż pod przełaja Tongue
mrozo napisał(a):
easyrider napisał(a):Ważne pytanie. Czy mogę jechać przełajem (w kategorii orlik)?
Wiesz gdyby to była Skandia, to byś został zdyskwalifikowany za przejechanie trasy na przełaju ... no chyba, że nazywałbyś się Czesław Lang, wtedy zostałbyś sklasyfikowany. Ale tutaj jak Kuba zaznaczył raczej nikt się nie przyczepi. Choć wydaje mi się, że trasa jest bardziej bod MTB niż pod przełaja Tongue

Słuszna uwaga. Teren nie jest taki prosty jakby się można bylo tego spodziewać po okolicach zalewu.
Co nieco na filmie: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... aUm6_lYbOA

NA filmie nie bardzo widać przewyższenia, ze względu na użyty obiektyw, ale miejscami można powiedzieć że było bardzo stromo i wyboiście Wink
kubar napisał(a):Słuszna uwaga. Teren nie jest taki prosty jakby się można bylo tego spodziewać po okolicach zalewu.
kilka osób nawet się pozytywnie zaskoczyło jak wymagająca może być trasa nad Zalewem.
Szkoda że prawdopodobnie wykorzystaliśmy wszystkie smaczki okolicy rok temu i może być trudno zaskoczyć czymś w tym roku - ale może spróbujemy :-)
marecky napisał(a):
kubar napisał(a):Słuszna uwaga. Teren nie jest taki prosty jakby się można bylo tego spodziewać po okolicach zalewu.
kilka osób nawet się pozytywnie zaskoczyło jak wymagająca może być trasa nad Zalewem.
Szkoda że prawdopodobnie wykorzystaliśmy wszystkie smaczki okolicy rok temu i może być trudno zaskoczyć czymś w tym roku - ale może spróbujemy :-)

No jeszcze jest coś do zrobienia w tym temacie Big Grin W tym roku będzie tak czy tak trochę ciekawiej ze wzglęfu na aurę. W niedzielę będzie bez deszczu Wink
W sprawie tego ogarnięcia trasy. Będziecie tam w piątek porządkować do pewnej godziny czy można przyjechać też trochę później (15-16) ?
A jeszcze mam pytanie do organizatorów.
Kiedy będzie wytyczona trasa tak aby można się było po niej przejechać przed wyścigiem?
mateush2007 napisał(a):W sprawie tego ogarnięcia trasy. Będziecie tam w piątek porządkować do pewnej godziny czy można przyjechać też trochę później (15-16) ?

No własnie co do jutra.

Pogoda prawdopodobnie da cos porobic tylko do godziny 12 wiec kto nie dostał sms a może wpasc pomóc to zapraszam na 9 rano jutro na parking głowny przy zalewie.

Po godzinie 12 jutro trasa bedzie wstepnie oznaczona, jednak ostateczne oznaczenia beda dopiero "zakładane" w niedziele rano przed startem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7