Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Siemano!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Po dosyć długim okresie pobieżnego zaglądania na forum w końcu zdecydowałem się na utworzenie konta Smile.

Co mogę o sobie powiedzieć? Kocham rowery z (tak czuję) wzajemnością, więc zawsze na czymś jeździłem. Mam za sobą trzyletni romans z bmxem, który niestety dla mnie, zakończył się skręconym kolanem, toteż definitywnie zakończyłem ten toksyczny związek, chociaż trochę za nim tęsknię. Obecnie mam dwa rowerki- MTB i ostre, co daje mi możliwość wyboru stylu jazdy w zależności od nastroju Smile. Uwielbiam jeździć ostrym po mieście, daje mi to wielką satysfakcję no i zawsze pozostaje ta doza adrenaliny płynąca z braku hamulców. Jeśli chodzi o górala to lubię przemierzać nim nasze piękne okolice, szczególnie lasy i polne drogi, których u nas nie brakuje. Moje tempo jazdy to zwykle 25-30 km/h i staram się tego trzymać, chociaż przebalowana zima średnio pozwala mi na utrzymanie tej prędkości Wink.

Poza rowerowaniem zajmuję się studiowaniem filologii angielskiej na UMCS.

To chyba tyle Smile
Pozdro!
Witamy ;-)
cześć dukes,
O, ktoś kto nie boi się kombinować! Może chciałbyś też spróbować czegoś nowego?
Zapraszam na rowerowe polo :mrgreen:

Czołem!
Siema.
Witaj dukes. To zapraszam na Twoje klimaty już w sobotę
http://forum.rowerowylublin.org/viewtop ... 3615#63615
Niestety co do tempa możesz się rozczarować bo my w terenie takie prędkości rzadko osiągamy. Chyba, że będziesz czekał na rozstajach dróg :-)
Grzenio wita Smile
Cześć :-)