Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: lampka CREE Q5 75W
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
:mrgreen: mial ktos przyjemnosc ja uzywac? dobra jest? mocno swieci? na ile wystarczaja baterie? mozna uzywac akumulatorkow do niej? pozdrawiam Smile ( nie ufam specyfikacji. jest za kolorowoBig Grin Smile
Używam czegoś takiego drugi sezon i ogólnie jestem zadowolony. Na akumulatorkach jeżdżę dopiero kilka dni ale nic się nie dzieje póki co. Co do mocy świecenia to wczoraj doszedłem do wniosku że muszę ją niżej ustawić bo chyba kierowców rażę. Więc nie jest źle. Z drugiej strony nie obiecuj sobie nie wiadomo czego. Z nocy dnia to ona Ci nie zrobi :lol: Po wąskich ścieżkach leśnych raczej bym się bał z nią jeździć. U mnie jeszcze jest problem z włącznikiem. Pod wpływem wstrząsów zmieniają mi się tryby świecenia. Spróbuję to rozebrać może da się to poprawić. Ogólnie jak na swoją cenę to uważam że warto. Dla mnie jest wystarczająca. ;-)
Podaj dokładnie link do tej latarki bo ich jest masa. Ale szczerze luxus to to nie jest sam się o tym przekonałem jak kupiłem coś na XMLu :]
Dokładnie - kup coś na XML, miałem to co chcesz kupić i nawet byłem zadowolony, w końcu latarka padła i kupiłem latareczkę na XML i różnica jasności światła była kolosalna, mam też na trzy diody XML ale na początek polecam na jedną diodę, będziesz zadowolony.
paweł1000 a moglbys podaj jakies linki pod latarke XML na jedna diode/3? pozdrawiam serdecznie. http://allegro.pl/latarka-pancerna-cree ... 31719.html a tu jest link do niej Smile wypatrzylem jeszcze taka fajna na akumulator http://allegro.pl/latarka-zoom-cree-xm- ... 65291.html zalezy mi na tym zeby szeroko swiecila no i oczywiscie w miare daleko, mocno Smile
te latarki sa po przerobkach, nie mam pewnosci ze bedzie dzialac tak jak nalezySad co to za servis? pierwszy raz go na oczy widze Tongue
:-|
Niby na allegro powinno być jakoś taniej ale te ceny z podanych linków jakieś mało konkurencyjne. Latarkę na diodzie cree z uchwytem rowerowym kupisz w sklepie rowerowym pod zamkiem za 32 zł a na xml bodajże magtronic (w eleganckiej kasetce ;-) )za 130 zł na wigilijnej. Jedna i druga od ręki i bez kosztów przesyłki.
Zależy Ci na szerokości światła? To powiem tak: latarka ta co chciałeś kupić, jak zaświecisz w ciemnym pokoju w stronę sufitu to będziesz miał oświetlony krąg powiedzmy 2 metrowy, jeżeli zrobisz to samo z latarką na diodzie XML-T6 (np Ultra Fire C8) to będziesz miał oświetlony cały pokój.
Przypomniałem sobie że na tym forum ktoś sprzedaje latarkę na XML za 80 zł. Tylko z tego co pamiętam bez ładowarki, czyli będziesz jeszcze musiał dokupić ładowarkę na ogniwa 18650.
Stron: 1 2