Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Cześć;)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Mam na imię Michał, mam 21 lat, na codzień studiuje i dopiero od tego sezonu zacząłem uskuteczniać regularne kręcenie Wink
W tym sezonie przejechałem 300km, czyli prawdopodobnie więcej niż przez całe dotychczasowe życie Tongue Od kliku dni jestem uziemiony w domu, ale mam nadzieję, że zabiorę się z Wami na kilka tripów po okolicy i poznam ciekawsze szlaki niż Tour de Zalew Big Grin

Jeżdżę na Kellys Scarpe chyba z 2010 albo 2009r, nie za bardzo lubię jeżdżenie po szosie, bo od tego są samochody (ale mi się zaraz dostanie Tongue ), za to bardzo lubię teren i ciekawe szlaki.
Pozdrawiam i mam nadzieję, że niedługo będę się mógł dołączyć do jakiejś lajtowej forumowej eskapady Wink

Majkel
infection napisał(a):na codzień studiuje
Witaj, chyba nie jest ci/jemu zbyt łatwo na tych studiach...

infection napisał(a):mam nadzieję, że zabiorę się z Wami na kilka tripów po okolicy
Na pewno, nie jeden ciekawy ride jeszcze będzie.
Hejka :-)

Radzę uważać na to forum, bo przynajmniej ja się wkręciłam jak sznurówka w łańcuch :-P

Do zobaczenia na jakiejś ustawce :-D
KermitOZ napisał(a):
infection napisał(a):na codzień studiuje
Witaj, chyba nie jest ci/jemu zbyt łatwo na tych studiach...


Łatwo nie jest bo moje studia nie mają nic wspólnego z j. polskim, ale obiecuję, że w wolnej chwili napiszę 100 razy "co dzień" i "studiuję" na tablicy. Wink

Mam tylko takie pytanie/ogłoszenie do moderacji tego forum. Otóż próbowałem się już wcześniej tutaj zarejestrować chyba jako loko21. I po rejestracji, która przypominała obóz przetrwania w Ekwadorze (ciągle coś było nie tak, np. można dopisać w okienku, w którym przepisuje się kod z obrazka, że pierwsze literki stowarzyszenia należy napisać bez spacji, bo wyświetla się, że nie właściwy kod i nie wiadomo o co chodzi) moderator nie zaakceptował tego konta. Kilka razy wysyłałem sobie link aktywacyjny i nic z tego. Piszę to, bo szkoda, żeby takie fajne forum traciło użytkowników bo nie mogą się tutaj dobić Wink
Aha i proszę o skasowanie tamtego konta, bo multikonta są na większość forów tępione jak szczury i dobrze Wink

Majkel
Witaj Majkelu. :-D . Są u nas tacy co bardzo lubią teren, a i na szosie z nami też będziesz czuł się bezpiecznie.
Hejka i do zobaczenia na ustawkach bądź trasie "Tour de Zalew" Big Grin p.s. bardzo mi się spodobało to określenie ;-) chociaż po ostatniej ustawce z Jurkiem zaczęłam samodzielnie buszować po Starym Gaju Big Grin... a koleiny po wycince drzew są mega :mrgreen:
Cześć Michał ;-)
cześć Michał
Witoj ;-)
Grzenio wita Smile
Stron: 1 2