Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: [25.08, g. 20] Plac Zamkowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
również nie wyrobię się :-(
miłego kręcenia :-)
Pięknie Dziękuję za kolejny Nocny Patrol, było żwawo :mrgreen: , co mi się bardzo podobało :-D
Sylwia - Wielki Szacun, nie jednego mężczyznę mogłabyś zawstydzić swoim "dydłaniem" ;-)
Wielkie Dzięki raz jeszcze i do następnego!!! :lol:
Bart napisał(a):Sylwia - Wielki Szacun, nie jednego mężczyznę mogłabyś zawstydzić swoim "dydłaniem"
Dokładnie, zapewne był to jeden z powodów takiej małej frekwencji, bo każdy się bał, że odpadnie przy perceive ;-)

Ogólnie patrol świetny i dziękuję wszystkim za wspólne żwawe nocne kręcenie z turbiną na 75% ;-)
Ha nie wiem jak to zrobiłam, ale to jazda z Wami tak działa :mrgreen:
W życiu nie osiągnęłam takiej średniej przy takim dystansie - 90,41km avs 27,3 do Łęczyńskiej.

Było super, dzięki!
dtd:
102% normy
3:37
28,2 !!!!!!!!!!!!

Była nas szczęśliwa 7: Ja, Perceive, Bart, Holden, Paul67, Szymek_sq i Wieśko. Wszyscy jadą w sobotę 400/24 i jestem przekonany, że wszyscy bez najmniejszych problemów dojadą.

Plan wykonany w 100, a dokładnie w 102% Big Grin I byliśmy przed północą Smile

"Tępo" było zacne, często kładliśmy grubo ponad 30. Wielki szacun dla Sylwii, że z nami wytrzymała i dla Wieśka, który ma najgorszy rower, ale znakomicie dawał radę i nie odstawał. No chłopaki, Sylwia niejednego z was by objechała. Może ekipa maratonowa na przyszły sezon się powiększy... Big Grin

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Ja Sylwi już gratulowałem, ale zrobię to jeszcze raz tutaj: perceive - respect :!:
Jechało się świetnie. Trochę muliło pod koniec, ale ogólnie przy tym tempie - pozytywnie.
Nocka jest co prawda dłuższa niż nasz dzisiejszy trening i zanim zaczniemy nocne kręcenie będziemy już mieli 8 godzin jazdy za sobą, ale póki nie sprawdzę tego nie będę wiedział jak organizm zareaguje, więc najlepszym rozwiązaniem jest test :-P
Grzesiu... mój rower jest na pewno cięższy niż wasze i bez amortyzacji, ale poza tym toczy się nieźle. Jedynym wytłumaczeniem, że jadę za wami są moje możliwości :-D
Jak by nie było szybciej to w niedalekiej przyszłości piszę się na kolejny NP po szosce :-)
Kolejny fantastyczny Nocny Patrol! Może tak jedną noc w tygodniu na stałe przeznaczyć na NP.
KermitOZ napisał(a):Może ekipa maratonowa na przyszły sezon się powiększy... Big Grin
Myślę, że Sylwia może mieć świetne wyniki na maratonach.
Dzięki wszystkim za super jazdę!
Dokręciłem jeszcze po pustym mieście do równej setki. :-)

Pozdrawiam
Zdecydowanie przeceniacie moje możliwośći :mrgreen:

To wy jesteście hardcorowcy :mrgreen:
Cytat:avs 27,3
Cytat:28,2 !!!!!!!!!!!!
Dlaczego mnie tam nie było?? O.o No, daliście nieźle do pieca :-P Panie przewodniczący, może Ty szykuj trase na 500, bo z takimi kozakami to będziemy się opalać przed Lublinem coby na 12 zajechać :-P
kuczy napisał(a):szykuj trase na 500, bo z takimi kozakami to będziemy się opalać przed Lublinem coby na 12 zajechać :-P
Spokojnie, wszystko w swoim czasie Smile Na razie przelećmy wszyscy 400, a później się zobaczy Smile
Stron: 1 2