Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: [25.08, g. 20] Plac Zamkowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Kolejny Nocny Patrol startuje we wtorekSmile

To ostatni dzień, kiedy możemy zrobić taki sprawdzian przed 400/24. Tempo na pewno będzie bardziej zbliżone do tego, którym będziemy jechać maraton. Pojeździmy pewnie do północy, może trochę krócej. Trasę wrzucę do poniedziałku.

Szczególnie zapraszam wszystkich tych, którzy się deklarowali na 400/24, a nie było ich na ostatnim NP.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Ja po nieudanym piątkowym podejściu oczywiście jestem :-) Szkoda tylko, że to dzień kobiecych ustawek ;-)
perceive napisał(a):Szkoda tylko, że to dzień kobiecych ustawek ;-)
Ojej, faktycznie Big Grin

Mi pasuje także wtorek, nikt się nie wpisał, zatem przekładamy Big Grin Już zmieniam datę w pierwszym wątku Smile Jak komuś to krzyżuje plany to sorki, ale kto pierwszy ten lepszy Smile

Zatem Nocny Patrol we wtorek, 25 sierpnia.
Na wtorek również potwierdzam swoją obecność :-)
No Grzesiek fantastycznie, środa mi nie pasowała, we wtorek stawiam się obowiązkowo!
Ja dzisiaj, po 2 dniach "dydłania", jestem trochę wymęczony, ale skoro NP we wtorek, to jutro regeneracja, a we wtorek... ogień!!! :lol:
Proponowana trasa na dziś: http://www.bikemap.net/route/293800

Przetestujemy ostatnie 35km trasy 400/24.
100% asfalt? bo na mapie wygląda jakby drogi nie było od Jakubowic?
Wzdłuż doliny Ciemięgi jest ładny asfalcik, więc 100% Smile
kurcze chyba się nie wyrobię, bo mi cos strzela w rowerze przy siodełku i nie moge skminic co... Cry. a chciałem jechać dziś...
Stron: 1 2