Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Teren z elementami enduro
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy jest w Lublinie szansa na znalezienie terenu, gdzie można ćwiczyć technikę jazdy w cięższych warunkach?
Odpowiecie zapewne - GC. Tak, tylko tam na trasach muldy, bandy i dropy. Nie badałem dokładnie, ale wygląda na to że ciężko na tej miejscówce o zjazd poza trasą FR. Mam rower średnio sprawujący się z w grawitacji no i nie o to mi generalnie biega. Co prawda za lasem jest jakaś dróżka biegnąca dość ostro w dół, ale to nieco za mało.
W starym gaju śmiga się fajnie, ale bardziej w deseń xc. A wzdłuż torów to już w ogóle bezproblemowo rozwija się prędkości na tych pagórkach. Jest fun, ale mało wymagający :-P
Przydało by się kilka konarów, strome ścieżki czy trochę pokruszonego betonu :mrgreen: bo wystających skał raczej ze świecą u nas szukać.
wierzchowiska
Witam, można pojeździć bardziej enduro w okolicach Puław - Kazimierza dolnego. Czerwony rowerowy szlak z puław do kazika a potem czerwony turystyczny do lublina chociaż wtedy wyjdzie 90 km :-P

Może jakaś ustawka na enduro jeżdżenie? Ktoś chętny?
Jestem chętny :-D ale w przyszły weekend jadę na zawody enduro, więc może kolejny

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mam miejsca na cztery osoborowery do Kluszkowców na EMTB. ZAPRASZAM :-)
Na zawody trochę za wcześnie w moim przypadku :oops: muszę się trochę rozjeździć w nieco trudniejszych warunkach :-P Trzeba by coś zaplanować i ogłosić na forum może ktoś jeszcze by się skusił :?: