Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Pomoc w wyborze roweru...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Do tej pory jeździłam na zwykłym rowerze. Moim marzeniem jest pojechać na pielgrzymkę rowerową np. do Częstochowy, dlatego zamierzam w bliżej nieokreślonym czasie kupić nowy rower, bo moim starym nie mam szans daleko dojechać, dlatego chciałabym prosić o pomoc w doborze. Nie znam się i nie chciałabym pieniędzy wydać niepotrzebnie. Cenowo w granicach ok.1500-1700 zł. na wzrost 188cm i wagę ok. 82 kg.
Zerknij na temat KLIKNIJ
Dyskusja pewnie jeszcze będzie się rozwijać ale Macie podobny "problem" więc warto tam kontynuować wątek.
Wspominasz o pielgrzymce więc potrzebne będą również dobre sakwy.
Ostatni wątek był TUTAJ
Nie jest to mały wydatek i warto umieścić go w planowanym budżecie :-D
Dzięki Darek. Już tam zaglądam.
http://kleinanzeigen.ebay.de/anzeigen/s ... 0-217-1026
MAm pytanie odnosnie tego roweru, czy mozna go kupicz, czy raczej lepiej sie wstrzymac i kupic nowy. Znajoma mojej szefowej sprzedaje taki rower. Chcialabym prosic o jakies wskazowki. Z gory dziekuje.
patrząc na zdjęcia ja bym go kupił nawet w ciemno więc się nie zastanawiaj ani minuty. Jeżeli masz możliwość sprawdzenia rozmiaru czy na Ciebie nie będzie on za mały - to jest bardzo ważne.
Maurycylu, teoretycznie ten rower ma być na mój wzrost. Właścicielka jest mniej więcej mojego wzrostu. Siostra mojej szefowej ma mi go początkiem czerwca przywieźć.(Wczoraj wieczorem postanowiłam,że go jednak kupięSmile) Wtedy na 100% będę wiedziała, czy jest odpowiedni. Dzięki Maurycylu,
ooo no to fajnie, czyli rozmiar powinien pasować. Bardzo fajny rower i do tego koszyk/torba