Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Poszukiwani świadkowie wypadku (Piknik Europejski)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cytat:Witam serdecznie!

Jak już niektórzy z Państwa wiedzą, w niedzielę 12 maja 2013 r. ja oraz dwie inne osoby zostaliśmy poszkodowaniu w wypadku na ul. Koncertowej (miejsce zbiórki, z którego mieliśmy ruszać na piknik w Nasutowie).
Poszukuję świadków zdarzenia. Wiem, że Policja zebrała dane kontaktowe od kilku osób, jednak w dalszym postępowaniu chcę złożyć wniosek o przesłuchanie również innych osób.
Zależy mi na danych osób, które:
- prowadziły grupy, które wcześniej znalazły się na drodze żwirowej (celem ustalenia ile osób ruszyło wcześniej i ile zostało jeszcze na pętli),
- stały w pobliżu miejsca wjazdu z drogi żwirowej na pętlę i widziały tam samochód wjeżdżający na pętlę,
- osób, które torując drogę samochodowi przewróciły się,
- zatrzymały samochód,
- podniosły samochód oraz wyciągnęły mnie spod niego,
- dysponują zdjęciami potwierdzającymi przebieg zdarzenia,
- innych osób, których zeznania w istotny sposób mogą przyczynić się do dokładnego wyjaśnienia okoliczności wypadku (np. udzielających pomocy poszkodowanym, kontaktujących się bezpośrednio po zdarzeniu z kierującą samochodem).

Potrzebne dane to:
- imię i nazwisko,
- adres zamieszkania (i zameldowania, jeśli jest inny),
- telefon kontaktowy.

Proszę o nadsyłanie informacji drogą mailową: <!-- e --><a href="mailto:malg.pietrzak@gmail.com">malg.pietrzak@gmail.com</a><!-- e -->.

Będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc w tej kwestii.

Z wyrazami szacunku,
Małgorzata Pietrzak
(forumowa mraugorzata)


Wielkie dzięki za pomoc.