Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: [24.08, g.11] Shell na Sp. Pracy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jutro z kdk lecę na trening szosowy na tej trasie: link.

Chętnych zapraszam. Chodzi o pierwszą stację paliw za decathlonem jadąc w kierunku Lubartowa (chyba Shell, ale nie jestem pewien Big Grin).

Tempo będzie spokojne, wszak wiadomo, że ostatnio jestem bez formy Wink

pOZBig Grinrower
Grzesiek
kurcze gdyby później było to bym wpadł;/
Obecni: ja, kdk, Felek

Statystyka dtd:
143,5% normy
4:25 tm
32,5 avs
91 avc
54,84 max

W Niemcach kdk rozwalił łokciem (tffardziel Big Grin) przednią szybę w jakimś citroenie, którego kierowca nas nie zauważył (chyba za szybko jechaliśmy Big Grin). Rower cały, kdk cały (trochę siniak na kolanie, jutro pewnie trochę bardziej Big Grin), 30 zł zainkasowane za straty moralne i niby scentrowane koło Wink

Ustawka lajtowa, taka jakiej trzeba mi było Smile Trasa zmodyfikowana, bo przed Lubartowem skręciliśmy na Kijany i stamtąd dopiero na Ostrów Lub. Smile

Dzięki panowie za wspólne kręcenie Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek

felek

Dzięki za dzisiejszy trening, ja to chyba jakiegoś pecha przynoszę bo gdzie nie pojadę to jakaś kraksa :-| ale na szczęście wszyscy żyją ;-) U mnie dtd 156 km ale średnia już trochę mniejsza bo wracałem na spokojnie. Czuję się pozytywnie zmęczony i zadowolony, jeszcze raz dzięki

Pozdrawiam
zyje Smile dzięki za wypad, kolano napier..... coraz bardziej, ale mam nadzieje że to tylko stłuczenie, nic tam w środku nie trzeszczy Wink no kilka dni mam z głowy w każdym razie, przez to całe zamieszanie zarobiłem 45zl Big Grin rower, aż dziwne, ani jednej ryski, koło w jednym miejscu jakies 2mm przesunięte
dst 148,13km
time 4:46:34
max 51,87
avg 31,01
pod koniec i tak tylko jedna noga kręciła Wink