Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Cześć!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam wszystkich! Na imię mam Robert, lat 25. Obecnie kończę informatykę na PL. Zajmuję się technologiami webowymi, więc mogę poratować w razie problemów ze stroną/forum. Smile
Rowerem jeżdżę od dawna, ale do tej pory mój sędziwy staruszek nie pozwalał mi na zbyt wiele szaleństw, a w zeszłym roku zaczął stanowić potencjalne zagrożenie na drodze, więc musiałem sobie odpuścić wycieczki rowerowe. Obecnie z nowym sprzętem mam zamiar nadrobić poprzedni sezon :]

Swoją drogą konto na forum mam już od roku, ale dopiero dziś upomniałem się o jego aktywację Tongue
Witaj Robert, miejmy nadzieję, że nie zajmie Ci kolejny rok ;-) do pierwszego wyjazdu z nami :-P
Jeżdżę już od jakiegoś czasu, ale raczej z okazji większych imprez - mimo nieaktywnego konta załapałem się na okolicznościowe powiadomienia mailowe. Big Grin Mam nadzieję że teraz załapię się na więcej wyjazdów.
Czesc Robert
Hej Rob Smile
Hejka :-)
cześć Robert
Cześć Robert :-D
Bibliotekarz Politechniki Lubelskiej wita i pozdrawia :mrgreen:

Który to Twój rower, przyznaj się. pod WEiI w sumie często stojak jest napchany po brzegi :]
Akurat pod WEI nie parkuję - na finiszu studiów praktycznie nie mam tam zajęć, a w każdym razie nie takich, na które bym chodził Tongue
Stron: 1 2