Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 1.06. Sobota "Kazik" LKJ 8:00
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Panowie, wielki szacun za jazdę w takich warunkach. Pytanie do Krzyśka P. - pierwsze primo - jak Ci się jeździło z extrawheelem ? (swego czasu zastanawiałem się nad zakupem tego wynalazku) i drugie primo - czy na jednodniowy wypad opłacało Ci się go brać :?:

radzik

jechaliśmy do Janowca na ognisko, więc Krzysio wziął drewno z domu :oops:

a co do jazdy to chyba mu to bez różnicy, bo na podjazdach wyprzedzał Confusedhock:

a na ostatniej fotce, piękny uszal w wykonaniu KrzysiaBig Grin
-fajne zdjęcia -Mario, jo taki gruby i łysy?- uszal obowiązkowy.

Rado, myślę ,że KA...PE vel sznikers nie obrazi się, że ja odpowiem na 1 część pytaniia -była to "sznikersówka"- (która musiał sprawdzić przed wyprawą)
http://allegro.pl/a31-przyczepka-bagazo ... 23212.html

a Radzik cały czas tempo robił, a login odprowadził nas do Chodla i szuka bagażnika, a Krzyś mi mapę utopił i z nie dozwolono prędkością dla Tir-a jechał, a Artur oszukał nas , bo na pewno już większe dystanse jeździł, Mario- wyposzczony od roweru- tylko ta gimnastyka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , a przeze mnie ta pogoda.
Sladu gps nie będzie-bateria padła na 172 km i nie umiem jeszcze tego pokazać- dam edycję bikemap z 1 postu

I powiedzcie jak te łóżyska się nazywają :?:
I co ????????????? , Ciekawością ogarnięty , aczkolwiek nie planuję nic w tym temacie kupować ( przynajmniej na razie) , Krzysiek dlaczego?, poco?, lepiej?, skąd taki pomysł? Żeby sakwy zastąpić taką przyczepką.
piotr73 napisał(a):I co ????????????? , Ciekawością ogarnięty , aczkolwiek nie planuję nic w tym temacie kupować ( przynajmniej na razie) , Krzysiek dlaczego?, poco?, lepiej?, skąd taki pomysł? Żeby sakwy zastąpić taką przyczepką.

Piotr nieznam się na tym ale z tego co zauważyłem to jest lepszy dostęp do bagażu, większa pojemność, brak obciążenia kół (na diabelnie długich trasach to ważne) i fajnie wyglada a wiem bo przez całą trasę miałem przyjemność ją obczajać jadąc z tyłu Wink

Pozdrawiam
Artur
U mnie wyszło 210km średnia coś lekko ponad 23km/h
Przyczepka to nie extrawheel tylko najzwyklejsza z allegro.
Do tego roweru nie da rady z bagażnikiem dużo trzeba kombinować z przyczepka łatwiej
Wziąłem na test sprawdziła się tylko sakwa nabrała w ulewę wody przez moje gapiostwo
Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczony podróbka Bob yak-a zobaczymy co bedzie dalej ...
Dzięki za wspólna jazdę mimo deszczowej pogody
Filmik o szamankach oglądałem już się boję na samą myśl Confusedhock:
To jeszcze raz jakie to były łożyska :?: :?: :?:
Szamanki dzisiaj u mnie na festynie w Parafii były Big Grin

radzik

Jakub, byłeś z psem :?:
Niee mam psa
KrzysiekP napisał(a):Przyczepka to nie extrawheel tylko najzwyklejsza z allegro.
Faktycznie, dobrze się nie przyjrzałem :-) Cena jak na taką przyczepkę bardzo dobra.
Stron: 1 2 3 4 5