Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 15.06.2013 g.9.00 LKJ Krzczonów polami
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Od jakiegoś czasu chodzi mi taki wyjazd po głowie. Mam nadzieję, że dojdzie do skutku w zaproponowanym terminie. Dużo terenu do Krzczonowa. Powrót z Krzczonowa przez Bychawę (zainspirowany rozmową) żółtym szlakiem (podobno ciekawy).
Planowana trasa TUTAJ
Z miłą chęcią termin mi pasuję ,ale mam pytanie o planowany czas jazdy i prędkość bo nie chce być zawali droga . Pozdrawiam Sylwester :oops:
Kurcze, chyba nie dam rady bo w niedzielę mam spotkanie. Ale gorąco polecam :-D
Walczak94 napisał(a):Z miłą chęcią termin mi pasuję ,ale mam pytanie o planowany czas jazdy i prędkość bo nie chce być zawali droga . Pozdrawiam Sylwester :oops:

Cześć,

Dołączam się do tego pytania + moje: czy teren będzie taki, że na slicku się przejedzie?
jeśli pojedziecie przez Czerniejów przy lesie Skrzynickim to tam jest troche piachu tak z kilometr a potem normalne polne drogi no może troche kamieniste ale dasz rade Dyndul :lol: Na Roztoczu w gorsze bagna wjeżdżaliśmy. traska bardzo fajna niezbyt duży ruch na drogach jak dam rade to się przyłącze
Arkoni napisał(a):jeśli pojedziecie przez Czerniejów przy lesie Skrzynickim to tam jest troche piachu tak z kilometr a potem normalne polne drogi no może troche kamieniste ale dasz rade Dyndul :lol: Na Roztoczu w gorsze bagna wjeżdżaliśmy. traska bardzo fajna niezbyt duży ruch na drogach jak dam rade to się przyłącze

Chyba zupełnie nie spojrzałeś na mapkę jak przebiega trasa :-) . Tak naprawdę zależało będzie nie tyle od piachu co od błota. Jeżeli to wszystko podeschnie to powinieneś dać radę.
Jasne oczwiście Jurku masz rację lecz napisałem jeśli :mrgreen:
Tamtędy też się fajnie jeździ no i nie będzie może aż takiego błotka ale kolega Dyndul jest twardy i da rade :lol:
Wygląda na to, że uda mi się załatwić zastępstwo i będę. Teraz tylko Artur szykuj dobrą pogodę :-P
Na większość zadanych pytań nie znam odpowiedzi:
czas jazdy - cały dzień
czy można na slikach - pewnie można (kwestia zacięcia)
prędkość - ile damy rady.

A co do pogody to takich znajomości nie mam aby załatwić dobrą pogodę (choć to też pojęcie względne co to jest dobra pogoda). Ostatnio do Nałęczowa chyba nie była zła bo dojechaliśmy i wróciliśmy ;-)
No właśnie miałem pytać o sugerowany powrót :-?
Więcej pytań nie mam :-D
Stron: 1 2 3 4 5 6 7