Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Zapytanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Sorrki ze akurat tutaj ale nie wiedziałem gdzie mam o to pytać, mianowicie czy ktoś organizuje może przejazd z maratończykami Big Grin w sobotę? Podobno maja biegać 42 km i tak się zastanawiam czy i rowerzyści mogli by się przejechać Wink a drugie to ze tez w sobotę jest noc kultury i wydaje mi się ze rok temu rowerzyści wyjeżdżali na ulice miasta Wink
Niestety, ale rowerzyści nie będą mogli jechać za maratończykami.
Regulamin:
Cytat:III. punkt 9.
Na trasie nie mogą przebywać osoby bez numeru startowego z wyjątkiem osób pełniących
funkcje organizacyjne. Osoby naruszające niniejszy zakaz mogą zostać usunięte z trasy Biegu
przez odpowiednie służby. W szczególności zabrania się przebywania na trasie osób na rolkach, rowerach i innych pojazdach kołowych.
a dzięki Wink słyszałem że ma się coś takiego odbyć ale nie czytałem regulaminu Smile ale w noc kultury myślę że można by było się pokręcić gdzieś po mieście Smile
Info od orgów: Można próbować się dogadać z sędzią i jechać koło niego przed pierwszym zawodnikiem, bądź przed całą kolumną. Nie radzę jechać koło zawodników. Mogą zgłaszać protesty.
Ja bym się nie pchał rowerem na maraton, bo tylko burd*l może z tego wyniknąć. A i zj*bkę zaliczyć, a rowerzystom to najmniej potrzebne.
Jak chcesz przejechać trasę maratonu to polecam dziś lub jutro przed startem.