Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Ustawka na jazdę po mieście:) Szosa & Fixie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Serwus Smile
tu KazikSmile

Jestem parę dni w Lublinie i szukam chętnych i zdecydowanych towarzyszy do kręceniaSmile (Szosa lub fixie)

Zamierzam jeździć głownie po 18.00.

Jazda typowa szosowa.

Chętnych proszę o kontakt i zostawienie nr telefonu. Oddzwonię i się ustawimy.

Szerokości!

KAzik
Fixie? Ustawka na jazdę po mieście? Confusedhock: Szok, po prostu szok - w pozytywnym tej reakcji znaczeniu oczywiście.

Czasem są ustawki na Nocne Patrole, może to coś dla Ciebie?
Na Masie Krytycznej czasem możesz wyłapać jakiegoś towarzysza-fixa. Może i na dzisiejszym Święcie Cyklicznym ktoś przyjedzie na ostrym.

Ja oczywiście zapraszam też na rowerowe polo, prawdopodobnie będziemy grać w niedzielę, o ile pogoda pozwoli.
Co to za jazda szybka czy turystyczna i czy ktoś w ogóle się zjawi jak bedzie ktos chętny to dzwoń 514-001-334
jestem chętny, jak coś ustalicie to daj znać na forum.
Serwus PanowieSmile

dzięki za odpowiedzi.Smile

Dziś ok 18 wychodzę pośmigać kto chętny niech da cyne na forum lub na priva.

SzerokościSmile
qavtan napisał(a):Fixie? Ustawka na jazdę po mieście? Confusedhock: Szok, po prostu szok - w pozytywnym tej reakcji znaczeniu oczywiście.

Czasem są ustawki na Nocne Patrole, może to coś dla Ciebie?
Na Masie Krytycznej czasem możesz wyłapać jakiegoś towarzysza-fixa. Może i na dzisiejszym Święcie Cyklicznym ktoś przyjedzie na ostrym.

Ja oczywiście zapraszam też na rowerowe polo, prawdopodobnie będziemy grać w niedzielę, o ile pogoda pozwoli.

Nie mieszkam w Lublinie od paru lat.Bywam tu regularnie.Na masy akurat nie trafiamSmilehehe

Pewnie sie spotkamy w niedalekiej przyszłościSmile

Pozdrawiam serdecznieSmile
Też jestem chętny. Będę śledził wątek. Pozdro! Super inicjatywa.
śmigamy dziś?
Elegancka inicjatywa. Jestem jak najbardziej za, do tego mogę dać znać 2 znajomym na szosie więc trochę może nas się zebrać. Proponujcie termin takiego tripa.
Ktoś coś dzisiaj ten tego? jakieś babskie piwerko na koniec upalnego dnia?



EDIT:

Dzisiaj było jeżdżone elegancko. Kto nie był, niech dalej śledzi wątek :-D
Pozdro!
Stron: 1 2