Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Pojezierze Szackie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Jako że z okazji Europejskich Dni Dobrosąsiedztwa w sierpniu (9.08-15.08) zostanie otwarte piesze i rowerowe przejście graniczne Zbereże-Adamczuki zamierzam uderzyć na Pojezierze Szackie. Napewno tylko na sobotę i niedzielę. I tu dwa pytania:
1. Może ktoś polecić skąd wziąć mapę tych rejonów ? Jest jedna internetowa księgarnia z Białegostoku ale 15zł za mapę ukraińską to trochę sporo.
2. Ktoś chętny żeby dołączyć ?

Oczywiście jade na luzie, bez napinki. 80-100 km dziennie to max
Wstąp do IT za Bramą Krakowską. Tam poproś o mapę (wojskową) okolic Włodawy, na niej znajdziesz również Pojezierze Szackie :mrgreen:
Dzięki wielkie, w przyszłym tygodniu zajdę ;-)

Tak mi się nasunęlo na myśl jeszcze, masz może na myśli mapy WZKart ? czy coś innego
Już Ci pokazuję jak wygląda, dla przykładu Zamość
http://www.ksiegarniamapnik.pl/index.ph ... afaff53e6b
Niestety wadą tych map jest to, że właściwie nie są aktualizowane. Undecided
ja się na to wybieram, ale jeszcze dwa miesiące
Czyli słusznie myślalem że to WZKart.
Że nie są aktualizowane to niestety wiem, jadąc wzdłuż Wybrzeża z nich korzystałem i były takie sobie. Ale i tak znacznie lepsze niż pseudo mapy Galileos. Do niedawna wszystkie skany tych map były dostępne w necie, niestety dostęp do strony jest od jakiegoś czasu niemożliwy :-(
Niemniej dzięki za odzew.
Maurycylu, jeśli się uda to może daloby rade razem pokręcić ;-)
no ja jestem za Smile jak coś to będziemy w kontakcie
też się wybieram i Dorota, ale w które dni dokładnie nie wiadomo
od Adamczuk nad jeziora szackie jest chyba jedna straszna brukowana droga
http://widzenie.net/ukraina11.htm
[Obrazek: p95.jpg]
ale dalej jest pięknie
[Obrazek: p153.jpg][Obrazek: p102.jpg]
w poście sprzed dwóch lat z tamtym wyjazdem jest trochę informacji o przechodzeniu granicy
ja to chce 10-11.08. bo specjalnie urlop brać to nie bradzo. Myślałem że dałoby rade 15-18. ale doczytałem że przejście działa tylko do 15.08 :evil:
Stron: 1 2 3