Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 29.08, Plac Zamkowy, godz. 12.00
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Wiem, że w sobotę jest już trochę imprez, ale dlaczego nie dorzucić jeszcze jednej. Właściwie inna od pozostałych (Maraton 400, na koncert Budki Suflera)
Trasa terenowo-szosowa, dystans do 60km. Będzie parę odcinków, którymi jeszcze nie jeździliśmy. I jak zwykle zapraszam osoby podglądające forum, które nie mają odwagi. To naprawdę będzie rekreacyjna wycieczka.
Myślę, że przed 15 powinniśmy wrócić.
Liczyłem na to, że jak najwięcej ludzi zjawi się na Placu Zamkowym na starcie maratonu i wspólnie w lajtowym tempie przejedziemy się przez miasto, albo przynajmniej razem wyruszymy z Placu Zamkowego. Może więc warto rozważyć przesunięcie ustawki na 12 na Placu Zamkowym?
Jurek S napisał(a):Wiem, że w sobotę jest już trochę imprez, ale dlaczego nie dorzucić jeszcze jednej. Właściwie inna od pozostałych (Maraton 400, na koncert Budki Suflera)
Trasa terenowo-szosowa, dystans do 60km. Będzie parę odcinków, którymi jeszcze nie jeździliśmy. I jak zwykle zapraszam osoby podglądające forum, które nie mają odwagi. To naprawdę będzie rekreacyjna wycieczka.
Kurka, mało dylematów człowiek ma na co dzień, to jeszcze rozerwany między dwie ustawki :-P
KermitOZ napisał(a):Liczyłem na to, że jak najwięcej ludzi zjawi się na Placu Zamkowym na starcie maratonu i wspólnie w lajtowym tempie przejedziemy się przez miasto, albo przynajmniej razem wyruszymy z Placu Zamkowego. Może więc warto rozważyć przesunięcie ustawki na 12 na Placu Zamkowym?

Grzegorz, to nie jest kwestia godziny, ale i trasy, która w żaden sposób nie pokrywa się z trasą wyjazdu maratonu z miasta. Tak, że zostawiam jak w tytule.
"Dolina Ciemięgi jak długa i szeroka"

Czyli masz zamiar dojechać do samego żródła i do miejsca gdzie wpada w Bystrzycę?
Czy masz na myśli trase o nazwie "Dolina Ciemięgi" ?
I w którą stronę: zgodnie z nurtem rzeki czy pod prąd?
Przepraszam, że usunąłem kilka powyższych postów, ale nie wnosiły one nic do ustawki. Wybaczcie koledzy

BromasS napisał(a):"Dolina Ciemięgi jak długa i szeroka"

Czyli masz zamiar dojechać do samego żródła i do miejsca gdzie wpada w Bystrzycę?
Czy masz na myśli trase o nazwie "Dolina Ciemięgi" ?
I w którą stronę: zgodnie z nurtem rzeki czy pod prąd?

Pojedziemy z biegiem rzeki. Może ominiemy już naprawdę końcówkę gdzie wpada do Wieprza bo chcę wrócić niebieskim szlakiem.
Przygodę z Ciemięga zaczynamy gdzieś w okolicach Snopkowa czy gdzieś wcześniej?
BromasS napisał(a):Przygodę z Ciemięga zaczynamy gdzieś w okolicach Snopkowa czy gdzieś wcześniej?

Znacznie wcześniej. Snopków to już prawie połowa drogi. Przygodę z Ciemięgą zaczynamy gdzieś w okolicach Motycza Leśnego
A ja zaagituję na rzecz wyjazdu w okolice Chodla. Szczegóły w temacie Chodel mix
Kurcze chętnie bym się wybrał na rowerek na "Dolina Ciemięgi jak długa i szeroka" albo Chode mix, ale jak na złość w sobotę mi nie pasuje i to strasznie. I teraz jestem rozbity co zrobić. Jak by się dało którąś ustawkę przesunąć na niedziele 30.08. To dla mnie była by bomba.
Stron: 1 2