Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 27.08.2009 godz. 18 LKJ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Zapraszam na ustawkę.
Tempo lajcik tak myślę ze 20 km/h będzie spoko.
Powrót ok godziny 21.30 wiec trzeba będzie mieć swiateła :-P
Trasa tutaj
Michał, fajna trasa. Ale ustawkę zrobiłeś przy lkj, a trasa wyznaczona z innych punktów. To nie problem tylko dystans z miejsca ustawki to 70km. I będziecie musieli dobrze cisnąć, żeby zdążyć na 21.30. Tym bardziej, że będziecie mieli kawałek terenu. Wyjazd lajtowy, rekreacyjny jak to jest napisane w głównym temacie to nie tylko tempo, ale i czas na odpoczynek. Zostawię jeszcze tę ustawkę w tym miejscu, ale takie wyjazdy trzeba będzie umieszczać w dziale Sportowo/treningi szosowe lub MTB.
Miłej wycieczki
Myślę, że wrócą przed 22 jak zrobią jakieś postoje krótkie, a tempo nawet po takim drobnym terenie wyjdzie im ze 20 jak nie będą szaleć (w co wątpię Big Grin) więc na razie wszystko jest ok i ustawka rekreacyjna. Jak będzie naprawdę to okaże się jak wrócą Big Grin
Jbc ja nie dam dziś rady tak szybko jechać jak wczorajTongue więc mam nadzieje że będzie lajcik Wink
Już po ustawce było bardzo fajnie najbardziej podobało mi się w lesie gdy śmigaliśmy po ciemku w piasku :-P .
Na ustawce zgłosili się Paweł oraz Wieśko.
Dzięki za wspólne kręcenie i do następnego.
na prostych było lajtowo a pod górke sportowoTongue Dzięki za miłą ustawke :-D
Miałem przyjemność poznać śmiałka na 24`` młodzieżowym rowerku. Zasuwa jak na motorynce :mrgreen:
Dzięki Diablo za ciekawą traskę i bezbłędne prowadzenie. Dróżka w lesie rzeczywiście super, ale mogło być trochę widniej ;-)
Do następnego :-)
Jakoś nikt się ze średnią i dystansem nie wychylił. To ile było? :-D
U mnie 65,2 km dtd :mrgreen:
To średnia coś ok. 26, tak? Big Grin
Stron: 1 2