Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Pętla Trolejbusowa Abramowice 19.06.2013 godz 16:30
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Dzięki Panowie, ustawka udana. Do zobaczenia Smile
Dzięki wszystkim za wspólne kręcenie. Dziękuje przede wszystkim kolegom za tunel aerodynamiczny bo bez tego wyłożyłbym się na asfalcie. Ja zamknąłem ten piękny dzień z wynikiem 146km. Dzięki za dobrą zabawę, za dżaka danielsa i rampę :-) .
mateush2007 napisał(a):Dziękuje przede wszystkim kolegom za tunel aerodynamiczny
Tunel to masz Kolego w ośrodkach badawczych, po ustawce to możesz dziękować co najwyżej za cień aerodynamiczny Wink Dobrze się na kole pomyka Big Grin
KermitOZ napisał(a):
mateush2007 napisał(a):Dziękuje przede wszystkim kolegom za tunel aerodynamiczny
Tunel to masz Kolego w ośrodkach badawczych, po ustawce to możesz dziękować co najwyżej za cień aerodynamiczny Wink Dobrze się na kole pomyka Big Grin

Jak zwał tak zwał. Wiadomo o co chodzi.
Tu są zdjęcia z wczorajdzej ustawki. Dzięki Mateush
Musieliście rzeczywiście nieźle cisnąć bo tych zdjęć to natrzaskałeś :-P
Nie aż tak żeby cisnąc to nie. Spokojne tępo. Ja przeważnie mam przy sobie aparat tylko czasami wypada mi z głowy ze go mam. :-)
Jurek S napisał(a):Musieliście rzeczywiście nieźle cisnąć bo tych zdjęć to natrzaskałeś :-P

Niestety bateria słaba. Dobre i to bo byście powiedzieli że byliśmy na piwie w Lublinie a nie na ustawce ;-)
Stron: 1 2