Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Czerowo-niebieskim
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witam!
Jak niedziela to może tak ok. 13 koło grafa i na północ szlakiem czerwono-niebieskim wzdłuż doliny Bystrzycy? Do focenia będzie trochę krajobrazu, ruin i co się znajdzie po drodze. Tempo fotograficzne czyli nie za szybko i z długimi postojami. Trasa przebiegała by od grafa szlakiem czerwono-niebieskim do okolic Jawidza, skręcamy do lasu spiczyńskiego, kol. Bystrzyca, Włóki, boduszyn, pliszczyn, kol. Pliszczyn, Marianówka, Rudnik, Ponikwoda, graf. Oczywiście, modyfikacja trasy, godziny wyjazdu (choć w moim przypadku tylko na późniejszą) dopuszczalna, sprawny sprzęt i światła obowiązkowe, kask dopuszczalny ;-) . Jest to moja propozycja, jak będą chętni to spróbuję przeżucić temat do głównej strony. Admina przepraszam i proszę o wybaczenie. A i godzinę proponuję taką, aby chętni do wyjazdu mogli również przywitać Maratończyków.
Pozdrawiam
Tegwoj
tegwoj napisał(a):A i godzinę proponuję taką, aby chętni do wyjazdu mogli również przywitać Maratończyków.
Dzięki Wojtek, że o tym pomyślałeś Big Grin Liczymy na to, że ktoś będzie na nas czekał Smile
Jeśli można to prosiłbym o długość trasy, chociaż w przybliżeniu. Jestem ze Świdnika, wiec dochodzi mi ponad dyszka w jedną strone, a formą nie grzesze. ;-) Termin jak najbardziej mi pasuje.

edit: Jeszcze dorzucę, że przed zmierzchem w Świdniku muszę być. (aktualnie brak mi światełek :-P tylko odblaski ostały się po dzwonie)
tegwoj napisał(a):Witam!
Jak niedziela to może tak ok. 13 koło grafa i na północ szlakiem czerwono-niebieskim wzdłuż doliny Bystrzycy?
Ok może być, nie jechałem jeszcze tamtędy, więc jak najbardziej jakieś ruiny postrzelam :-)
Witam!
trasa miała by ok. 60 km.

Pozdrawiam
Tegwoj
Ps. Ale lampki mogły by się przydać ;-) , można było by wrócić po zachodzie słońca.
T.
Czyli mi by wyszło koło 80. Sporo. :-P Lampki raczej do niedzieli nie wyczaruję, zwłaszcza że mam pilniejsze wydatki. ;-)
Może być sympatyczna wycieczka i prawdziwie lajtowa. Tegwoj, potwierdź to jeszcze przed niedzielą.
Owszem, potwierdzam już dzisiaj. A jazda raczej z przewagą dróg gruntowych, czego nie dodałem w pierwszym poście. A dystans mierzony szacunkowo po mapie.
Potwierdzam najprawdopodobniej swoją obecność :-D . To będzie moja 1 ustawka :oops:

Pozdrawiam
To i ja się przymierzę do tego wypadu :-D . A o 12 może podjadę na Plac Zamkowy gdzie powinni zjechać nasi 400km-trowcy.
Stron: 1 2 3 4