Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: odnośniki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Widząc jakie tematy są poruszane w tym dziale długo zastanawiałem się czy wyjeżdżać z czymś takim. Jednak jest to dość frustrujące i już nie mogę się powstrzymać żeby zwrócić na to uwagę. Chodzi o taką głupotę jak łącze do banera na stronie głównej forum RL. Wyjaśnię o co chodzi. Jeżeli klikniemy na baner ,,rowerowylublin.org strona główna" owszem wyświetli się strona główna. Jeżeli jednak klikniemy na baner główny forum ,,rowerowylublin.org forum" to nie wyświetli się forum :-) . Wiecie co się wyświetli? Bo ja wiem :-? . Jedna linijka tekstu do zmiany a ile radości. Oczywiście można w razie potrzeby przeładować stronę F5 ale część forumowiczów i gości robi to klikając na baner. Zmieńcie to - to ułatwi nam życie. Długo to w sobie trzymałem :mrgreen: w końcu pękłem.
Popieram, na innych takich forach przywykłem do klikania w obrazek. Tu, jak mi daleko do F5 i nie chce mi się zrobić gestu myszą, to klikam na link pod banerkiem "RL strona główna", pod obecnym czasem.