Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Tapatalk
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Hej.

Kto zajmuje się administracją techniczną?

Chciałbym prosić o dodanie plugina do tapatalka: http://www.tapatalk.com/activate_tapata ... ugin=phpbb

To taka aplikacja na telefon do przyjemniejszego korzystania z forum niż przez przeglądarkę.

Dzięki
Janek
Z tą wersją forum (phpBB2 by Przemo) Tapatalk nie działa. Ale ja nie jestem adminem, więc możesz mi nie wierzyć Wink
Szkoda.
Zgadza się! Rozmawiałem o tym adminem i powiedział znamienne słowa NIEDASIĘ Tongue
Próbował zrobić apgrejd do wersji phpBB3... ale się nie udało Wink Niestety musimy na razie czekać. Ja już po dwóch latach używania forum na androidzie przywykłem Tongue
michalbrodowski napisał(a):Próbował zrobić apgrejd do wersji phpBB3... ale się nie udało Wink
A czemu się nie udało? Robiłem kiedyś upgrade z przema do phpBB3 i z doświadczenia wiem, że się da. Smile
michalbrodowski napisał(a):Próbował zrobić apgrejd do wersji phpBB3... ale się nie udało Wink
Może jest to dobry moment, aby zastanowić się nad duża zmianą na forum i stronie! Technologia się starzeje, jest sporo nowych rozwiązań. Zrobić przeniesienie tylko bazy userów, którą można by było też posprzątać z "martwych dusz". Dużo roboty, ale zysk nie do przecenienia. Pozostaje temat niezawodności, która w przypadku forum jest naprawdę dobra, ale dużego padu można się spodziewać w każdej chwili. Może warto się przed tym zabezpieczyć poprzez "ucieczkę do przodu".
ju79 napisał(a):Kto zajmuje się administracją techniczną?
Jest taki jeden gość co zagląda czasami i sprawdza czy forum jeszcze działa. ;-)

ju79 napisał(a):Chciałbym prosić o dodanie plugina do tapatalka
Prosić zawsze możesz! ;-) Niestety z powodu o którym pisał bortigel Twoja prośba zostanie z automatu odrzucona.

michalbrodowski napisał(a):po dwóch latach używania forum na androidzie przywykłem
I to jest moim zdaniem jedyna i jedynie słuszna koncepcja! ;-)

rob006 napisał(a):z doświadczenia wiem, że się da
Ale nikt nie pisał, że się nie da tylko, że się nie udało. ;-)

bezpieka napisał(a):Może jest to dobry moment, aby zastanowić się nad duża zmianą na forum i stronie!
I tu jest problem! Człowiek się poświęca, zagląda na forum, codziennie przegląda logi, a później dowiaduje się, że jest szkodnikiem bo robi to wszystko w czynie społecznym! Jak żyć!? ;-)

A teraz na poważnie. Strona będzie. Wersja testowa działa od jakiegoś czasu ale nie mam kiedy przenieść brakujących artów i popracować nad grafiką, a mój niedoszły stażysta od czasu gdy został Prezesem Zarządu zwyczajnie się obija! Undecided Z forum jest trochę trudniej. Podchodziłem do migracji na wiosnę ale miałem problemy z kodowaniem i we wszystkich tematach wykrzaczyły się polskie znaki. Niestety nie miałem czasu aby dłużej się z tym bawić. Kolejne podejście w tzw. okresie przejściowym. ;-)
z tym kodowaniem to i ja miałem problem przy aktualizacji phpFusion, z tego co pamiętam to wystarczyło coś przestawić w MySQL i śmigało jakoś Wink z forum Przema dawno nie miałem do czynienia, więc nie wiem czy by to też pomogło.
W wolnej chwili mógłbym pomóc z aktualizacją - może wtedy by się udało. Big Grin
Przyłączam się do prośby obslugi forum przez tapatalka. Są szanse?
Stron: 1 2