Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Kryptonite w Lublinie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień dobry cześć i czołem!

W którym sklepie w Lublinie dostanę produkty firmy Kryptonite (U-locki i inne zabezpieczenia).

Kojarzę, że na Wigilijnej chyba mają, gdzieś jeszcze? Gdzieś jest większy wybór?
Chodzi mi raczej o U-locka średniego rozmiaru.
Wszyscy kupują w Internecie? Undecided
Nie dziwota, że zamykają sklepy i przenoszą w gorsze lokalizacje.
Jak sklepy będą w gorszych lokalizacjach to właściciele będą płacić mniej za czynsz, dzięki czemu będą mogli sprzedawać taniej, np. tak samo jak na allegro i będziemy u nich kupować. Nie jestem instytucją charytatywną żeby wspierać "biednego przedsiębiorcę", także muszę z czegoś żyć i kupuję tam gdzie mi się to najbardziej opłaca, a zazwyczaj (choć nie zawsze) jest to równoznaczne z najniższą ceną. Kapitalizm, demokracja, wolny rynek, taka sytuacja Wink
KermitOZ napisał(a):Kapitalizm, demokracja, wolny rynek, taka sytuacja Wink

Jesteś "szkodnikiem" i tyle w temacie :mrgreen:
Henio, Zosia i gąska Balbinka tego Ci nie wybaczą (inne ptaszyska też :mrgreen: ).
Zacznij edukację w TYM TEMACIE

Co do Kryptonite i innych fajnych rzeczy znanych firm (dobrych ale i wysoko cenionych).
Kupisz w każdym sklepie.
Po prostu zamówią dla Ciebie i przy kolejnej wizycie w sklepie zapłacisz i odbierzesz towar.
Często za tą samą cenę lub mniejszą (z kosztami wysyłki) towar przywiozą Ci szybciej i bezpośrednio do domu.
Też wolałbym przebierać, dotknąć, przymierzyć...
Póki co znikają w Lublinie sklepy ogólnie nazywając "sportowe".
I chyba żaden stacjonarny bez sprzedaży internetowej nie ma dużych szans.
KermitOZ napisał(a):Jak sklepy będą w gorszych lokalizacjach to właściciele będą płacić mniej za czynsz, dzięki czemu będą mogli sprzedawać taniej, np. tak samo jak na allegro i będziemy u nich kupować.
W pełni się z tym zgadzam.
darist napisał(a):I chyba żaden stacjonarny bez sprzedaży internetowej nie ma dużych szans.
Takie czasy :-P
Działa tak, że sklepy rzadko same z siebie zamawiają coś pod bardziej wymagających klientów, a bardziej wymagający klienci rzadko kupują w sklepach stacjonarnych.

Ja sobie swojego Kryptonite kilka lat temu musiałem zamówić, innej opcji (dla wyższych modeli) nie było.
Wejdź na stronę Velo i zobacz jakie sklepy współpracują. Z grupy Accent Dobre Sklepy masz Wigilijną i sklep w Świdniku. Ze współpracujących chyba inżynierię i coś tam jeszcze.