Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 26.06.2013 Łukoil Czuby g.21.30
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Troche na południe Lublina. Ale trasa jest wyznaczona tak aby bylo spokojnie i co najważniejsze bezpiecznie. Według mojej prognozy co sprawdzam ma byc pochmurno ale bez opadów. :-) Co do ustawki nic się nie zmieniło.
Trzeba ruszać bo kawał drogi mam :-) Ale lekko chłodnawo będzie.
dziękuję za wspólne jeżdżenie!! pierwsza ustawka na jaką dotarłam i nie żałujęSmile
Panowie nie dość, że nie wypominali mi spóźnienia i poratowali światełkiem, to jeszcze na koniec po dżentelmeńsku odeskortowali mnie pod sam domWink dzięki i do następnego!
Dzięki za wspólnie spędzony czas.
Wyszło spod domu 45 km z czasem kręcenia 2:24 h
Jak obiecałem wrzucam fotkę, tylko jedna wyszła.

https://picasaweb.google.com/1036733642 ... directlink
I ja dotarlem wlasnie do domu, jeszcze po drodze spotkalem kumpla zachwianego ktory namawial mnie do przejscia na druga strone mocy nawet wpieral ze bedzie mi sie lepiej pedalowalo ale jakos sie wymigalem. Dzieki wszystkim za wspolny przejazd, wstawilo sie 5 osob w tym la Confusedhock: dna blondynka, kto byl ten widzial a kogo nie bylo niech zaluje dobra ide spac 3majcie sie
Dziękuję wam za wspólna jazdę. U mnie wynik wyszedł 49km srednia 18.1km/h. Najważniejsze że ustawka się udała. Wielkie dzięki za przybycie. :-)[/u]
Dzięki wszystkim za wspólne kręcenie
Stron: 1 2