Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Sob 29.06.2013 g. 8:00 LKJ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
zobaczę jak wstanę Big Grin ale myślę że się przyłącze Big Grin
Zebrała się ciekawa grupka :mrgreen: (jedna cyklistka ;-) ) Niestety ja tylko do Osmolic :-(
Kierownik już w domu :-) . Z początku jechało nas 10 osób ale kolega się odłączyć i dojechało 9. Nikogo nie zgubiliśmy. Może na początek trochę danych. Prędkość średnia u mnie 21,54km/h, maksymalna 54,98km/h (to była ładna górka), pod lkj byliśmy o 15 więc planowo, dystans wycieczki odejmując moje dojazdy wyszedł 106km. Trasa: Głównie szosa, w stronę źródełka jechaliśmy trasą Jurka, cały czas na południe, nie zjeżdżaliśmy jednak do lasu. Bezpośrednio do Sulowa. Tam odpoczynek, zdjęcia, kąpiel. Woda zimna więc tylko do kolan. Faktycznie po tratwach nie było już śladu. Z powrotem Majdan - Grabina, Majdan starowiejski, Wola gałęzowska, Gałęzów, Bychawa, Lublin. Jestem bardzo zadowolony z wyprawy. Chciałbym podziękować wszystkim za tak liczne przybycie a także kolegom maurycemu i ruslanowi za pomoc na trasie. Mam nadzieję że wszystkim się podobała wycieczka. Na pewno jak będziemy znów tam jechać to od razu znajdziemy źródełko, ale te pola też były fajne ;-) . Jak wgram to wrzucę zdjęcia. Ponieważ nie znam wszystkich z forum proszę aby się zgłaszali kto był.
Uważam tą wycieczkę za jedną z bardziej udanych. Atmosfera była dobra, ludzie uśmiechnięci raczej i zadowoleni z jazdy. Źródło zostało zdeptane przez nas i zmącone. Jechało sięna tyle przyjemnie, że jeszcze spokojnie bym mógł jechać drugi raz.
Mój SportTracker: http://www.sports-tracker.com/#/workout ... qee8fmslms
Moje zdjęcia (wybaczcie, ale telefonem ciężko się je robi): https://plus.google.com/u/0/photos/1141 ... 1601715441

( jak nie da się linku otworzyć to krzyczcie)
mateush2007 napisał(a):(...)Trasa: Głównie szosa, w stronę źródełka jechaliśmy trasą Jurka, cały czas na południe, nie zjeżdżaliśmy jednak do lasu. Bezpośrednio do Sulowa. (...).

No to nie jechaliście trasą Jurka tylko trasą zwykłą. :-P Nie podpisuję się :-D

Ale cieszy, że pojawiła się ekipa, która samodzielnie robi wyjazdy :-)
spoko, podobało się. Trochę się pomyliłem pisząc, że na godz 15 nie dam rady wrócić. W domu byłem na 16, ale ok godz. posiedziałem na zalewikiem. Do zoba ;-)
Pozdrawiam wszystkich. Impreza udana. Do zobaczenia na następnej ustawce. :lol:
Melduję się. Za mną trzecia z rzędu udana wycieczka z RL. Dziękuję wszystkim za imieninowy wypad! :-D Bardzo fajnie było spędzić z Wami dzisiaj czas.
Cieszące fakty:
- dołączyła do nas Koleżanka, a myślałem że będzie tylko samcze grono
- mieliśmy super pogodę
- tempo faktycznie udało się utrzymać wycieczkowe, tym samym przez większość trasy trzymaliśmy się 'w kupie'
Miło było też mieć okazję zobaczyć Gianta Boulder 400 w fabrycznym stanie, piękny. Mam sentyment do tego rowerka gdyż identycznego dostałem od rodziców rok po komunii :mrgreen: fantastycznie zachowany przez tyle lat! 8-)
Śladu GPS nie wrzucam bo pierwszy raz korzystałem z aplikacji w telefonie i wyszło trochę kichowato :oops: Zdjęcia dorzucę za jakiś czas.
Pozdrawiam!

Edit.
Trochę liczb ode mnie: 103km, 20.4km/h, 5h3min
https://plus.google.com/photos/11419132 ... 6560979044

Wisły kijem nie zawrócisz, ale Bystrzycę... kto wie ;-)
mam kilka fotek ale nie wiem jak to wrzucić w jasną ciasną :-P
Stron: 1 2 3 4 5 6