Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Sakwa podsiodłowa do roweru MTB Scott Scale
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chciałem sobie kupić sakwę podsiodłową, ale interesuje mnie taka, żeby nie była za duża, ani za mała, chciałbym włożyć do niej dętkę i malutką pompkę, może macie jakieś propozycje, dzięki za ewentualne propozycje.
Rozważ może umieszczenie pompki na dodatkowym wieszaku mocowanym pod koszykiem na bidon na rurze pod siodłowej. Wtedy masz większe pole manewru z sakwą. Ja w ten sposób zrezygnowałem z sakwy. Mam małą torbę na pasku gdzie mieści się multitool i dętka 29 (nawet 2 x 26), portfel, telefon, i lampki przód tył. Nawet miejsce dla paru cukierków się znajdzie.
Coś takiego powinno Ci wystarczyć :
http://allegro.pl/torba-podsiodlowa-sco ... 59713.html
Spokojnie zmieścisz w niej dętkę, łyżki do opon, zestaw imbusów, zestaw łatek. Pompkę jednak lepiej umieścić gdzieś na ramie.
ja ma taką, jak coś mogę wysłać zdjęcia jak wygląda przypięta.
Polecam zaczep taki jak przy tej z linka:

http://www.decathlon.pl/1l-15l-cyclo-id_8117838.html

Sam mam trochę inną, dość wiekową ale właśnie z takim zaczepem. Super sprawa bo ściskając palcami plastic i pokonując opór sprężyny rozpierającej te widełki, zabieram torebkę ze sobą (wożę w niej telefony i kasę). Wpięcie pod siodełko równie proste - nie wymaga nawet patrzenia czy schylania się.
Mam sakwę podsiodłową na zbyciu jeżeli jeszcze potrzebujesz. Nie jest duża. Nowa, nieużywana. Kupiłam ją, a następnego dnia dostałam w prezencie większą Smile Za 15zł mogę sprzedać.