Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 8.07, 17:15 Łukoil Czuby
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Spokojne tempo, asfalt, powrót do Lublina przed zmrokiem, lampki wedle uznania, odjazd punktualnie, zapraszam Smile
Super na pewno będziemy z koleżanką :-D Najwyżej zgubicie nas gdzieś na trasie :mrgreen:
jak nie zaśpię to przyjadę
Z chęcią się wybiorę :-P
jak zdążę to będę Smile
Dopiero co zacząłem jeździć więc zapytam o tempo w jakim się poruszacie na takich wyjazdach bo nie wiem czy się utrzymam w grupce.
[quote="ulvang"]Dopiero co zacząłem jeździć więc zapytam o tempo w jakim się poruszacie na takich wyjazdach bo nie wiem czy się utrzymam w grupce.[/quote]Tempo spokojne oznacza jazdę z prędkością 20-25 km/h ;-) .
To tempo spokojne zostało już zdefiniowane? Kiedy? Będziemy jechali tak, żeby nie pogubić nikogo. Prawda Kermit?
ulvang napisał(a):Dopiero co zacząłem jeździć więc zapytam o tempo w jakim się poruszacie na takich wyjazdach bo nie wiem czy się utrzymam w grupce.
[Obrazek: e617ea341d5159d84c2ccf15f0219675.png]

JuraS napisał(a):Tempo spokojne oznacza jazdę z prędkością 20-25 km/h ;-) .
NOPE!

truskafka napisał(a):Będziemy jechali tak, żeby nie pogubić nikogo. Prawda Kermit?
No ba, dozo Smile
A dziś się spóźniłam, zajechałam na Lukoil i nikogo już nie było. Postanowiłam pojechać sobie nad zalew i się okazało, że RL też tak sobie postanowił - dogoniłam grupę przy tamie. Podjechałam razem do Osmolickiej i zawróciłam - dalej nie chciałam ryzykować, jako że moja kondycja nie wróciła jeszcze z wczorajszego koncertu. Idę dospać. Dzięki za przejechany wspólnie kawałek. Pozdrawiam wszystkich. Do zobaczenia
Stron: 1 2