Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 12.04 (niedziela) Chełm 130 km. Wyjazd godz 09:00
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Godzina wyjazdu do ustalenia. Myślę że między 7-10. Cel? Pokonać dystans około 140 km w miarę krótkim czasie, myślę że max 7h z odpoczynkami bo 6h to chyba szczyt marzeń. Na miejscu do oszamania chyba najlepsze lody w PL i w niezłej cenie Wink
Trasa: Świdnik>Mełgiew>Podzamcze>Piaski>i 12 do Chełma
Start ze Świdnika, z ul. Wyszyńskiego, ścieżka obok kościoła

z uwagi na niekorzystną aurę wyjazd o godz 10.00 (prawdopodobnie) Smile
13 lipca to sobota więc kiedy ta ustawka? ;-)
popeye napisał(a):13 lipca to sobota więc kiedy ta ustawka?

Aqu, musisz się pilnować, żeby nie było tak, że ktoś potem powie:
aqu napisał(a):Ta ustawka od początku była jednym wielkim nieporozumieniem
Pozdrawiam i życzę udanej jazdy ;-)
popeye napisał(a):13 lipca to sobota więc kiedy ta ustawka?

14 lipca w niedzielę Smile

mariox napisał(a):Aqu, musisz się pilnować, żeby nie było tak, że ktoś potem powie:
aqu napisał(a):Ta ustawka od początku była jednym wielkim nieporozumieniem
Pozdrawiam i życzę udanej jazdy ;-)

Hehe, ale to życie czasami jest złośliwe ;DDD.
Dzięki mariox, nauka w las nie idzie więc nie jest źle Big GrinDD
Wyjazd zaliczony do udanych. Start o godz. 10.01 Smile pogoda w dechę. W drodze powrotnej deszcz i silny wiatr sprawiły że poziom endorfiny (czyt. hormon szczęścia spowodowany satysfakcją z osiągnięcia celu) był większy niż zakładałem.
Do wyjazdu stawił sie nigdy nie zmordowany Tomasz.
Do Chełma dotarliśmy w 2godz. i 22 minuty oszczędzając siły na drogę powrotną, więc zaczynało się rewelacyjnie, ale pogoda w drodze powrotnej..., no cóż, i tak fajnie było Wink
Suche staty 129km AVG 24,5. Całkowity czas wyprawy 6,5h, więc cel osiągnięty.
Zdarzeń żadnych nie zanotowaliśmy, no może oprócz jednego twardego lądowania Tomasza który debiutował w butach SPD i zapomniał że jest przypięty do roweru Big Grin

Zrobiliśmy jedno zdjęcie wspomnianych wcześniej lodów które w smaku są bajeczne a do tego tak wielkie że aż się jechać po nich nie chce i to za całe 3,50 złociszy Wink
Zdjęcie z wyprawy !
Gratulacje ! mnie pogoda pokonała , ale cieszę się , że pojawiają się ustawki , spod praktycznie mojego bloku. Na następną się piszę , na tygodniu po pracy też jak najbardziej pokręcę jak coś :-)
Hej,


Panowie pomysł fajny, ale szkoda jechać 12. Następnym razem polecam od Piask drogę bardziej malowniczą: :
Piaski – Siedliszczki – Biskupice – Trawniki – Oleśniki – Kanie – Pawłów – Bieniów – Janów – Chełm.
Iron79 napisał(a):Gratulacje ! mnie pogoda pokonała , ale cieszę się , że pojawiają się ustawki , spod praktycznie mojego bloku. Na następną się piszę , na tygodniu po pracy też jak najbardziej pokręcę jak coś :-)

Możemy na niedziele coś wykminić, w razie braku koncepcji chyba sobie powtórzę tę traskę

dyndul napisał(a):Hej,


Panowie pomysł fajny, ale szkoda jechać 12. Następnym razem polecam od Piask drogę bardziej malowniczą: :
Piaski Siedliszczki Biskupice Trawniki Oleśniki Kanie Pawłów Bieniów Janów Chełm.

Na pewno by było fajniej ale bez przewodnika albo nawigacji to jak do domu wrócić? Wink
Panowie pomysł fajny, ale szkoda jechać 12. Następnym razem polecam od Piask drogę bardziej malowniczą: :
Piaski Siedliszczki Biskupice Trawniki Oleśniki Kanie Pawłów Bieniów Janów Chełm.[/quote]

Na pewno by było fajniej ale bez przewodnika albo nawigacji to jak do domu wrócić? Wink[/quote]

Następnym razem, gdy będzie ustawka w tamtą stronę to wybiorę się z Wami albo podrzucę track'a :-)
Powtórka trasy. Cel: zmieścić się w 6 godzinach Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6