Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Tyłki i pedały, czyli jawna hetero-prowokacja rowerowa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Dobrze, że mani_73 na pielgrzymce i tego nie widzi :-D
Chociaż i bez tego zużył dzisiaj jedną gumę :lol:
Przy czarno-fioletowym rowerze najpierw spojrzałem na rower i się zachwyciłem, a dopiero potem zauważyłem, że stoi przy nim ładna pani. To dobrze, czy źle?
Ciekawe ... jak ja to samo wczoraj wstawiłem to post został usunięty. O co kaman ?
danidani napisał(a):Ciekawe ... jak ja to samo wczoraj wstawiłem to post został usunięty. O co kaman ?

no właśnie miałem pisać , że już gdzieś to widziałem :-)
Może Admin, który to wyciął aktualnie pielgrzymuje i Krzysia posta wyciąć już nie zdążył ;-)

EDIT: Po uzyskaniu pełniejszej wiedzy oświadczam, że to nie ten Admin, którego miałem na myśli ;-)
Nie rozumiem dlaczego tylko dla doroslych... Wlacza sie dzieciakom bijatyki w TV i pozwala na "lyczek" alkoholu, ale popatrzec na zdrowe ksztalty to juz zbrodnia ktorej trzeba sie wstydzic... takie widoki moga poprawic krazenie i wplynac pozytywnie na humor; forum tworza ludzie a nie katolicy czy zydzi wiec nie wiem dlaczego takie tematy mialyby byc usuwane z dzialu offtopic....
Krótko jesteś więc mało wiesz Wink.
SOSEN napisał(a):Nie rozumiem dlaczego tylko dla doroslych... Wlacza sie dzieciakom bijatyki w TV i pozwala na "lyczek" alkoholu, ale popatrzec na zdrowe ksztalty to juz zbrodnia ktorej trzeba sie wstydzic...
To, że ktoś włącza dzieciom filmy zawierające przemoc i częstuje ich alkoholem nie znaczy, że mamy równać do tego poziomu. Jeśli nie rozumiesz dlaczego dzieci nie powinny oglądać takich treści to znaczy, że jeszcze dla Ciebie nie pora, żeby je mieć Wink

SOSEN napisał(a):forum tworza ludzie a nie katolicy czy zydzi wiec nie wiem dlaczego takie tematy mialyby byc usuwane z dzialu offtopic....
Nie rozumiem Twojego toku rozumowania, co ma piernik do wiatraka? (Pytanie retoryczne, proszę nie odpowiadaj).

[EDIT]: Zresztą to nie jest kwestia dzieci, forum jest dosyć znane i w pewnym sensie jest wizytówką Stowarzyszenia, jeśli nie rozumiesz, że nie powinno być na nim pewnych treści (tak, co innego sam link a co innego wklejanie tego bezpośrednio na forum) to lepiej skup się na czytaniu albo przerzuć na inne forum, zawierające bardziej interesujące dla Ciebie treści.
Lol,jaki diss dostalem za osobista opinie... Nie umiem byc poprawny politycznie
Stron: 1 2