Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: pon 22.07.2013 Łukoil JPII 21:00
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Zapraszam wszystkich chętnych na nocną wycieczkę. Jest to pierwsza modyfikacja trasy w stronę Węglinka. Nawierzchnia to asfalt (w większości), szuter i wąwóz w Węglinku. Trasa już objeżdżona, mierzy ok 30km, drogi są równiejsze mają mniej łat i dziur. Jedyny mankament to dodatkowe 300m szutru z czego ok 150m to nie ubite kamyczki toteż na slickach będzie ciężko. Ale tam nawet ja zwalniam więc się nie pogubimy. Potem już będzie równiutki asfalt. Tempo oczywiście rehabilitacyjne. Trasa dobra pod test oświetlenia. Środek trasy kompletnie nieoświetlony. Oświetlenie obowiązkowe. Kamizelki mile widziane choć połowa trasy to droga o natężeniu ruchu w dzień 12 aut/h.
Trochę krótka trasa :-P ... rozumiem, że to początki i trasy będą dłuższe? Powinno nas być przynajmniej 2 ;-)
slv napisał(a):Trochę krótka trasa :-P ... rozumiem, że to początki i trasy będą dłuższe? Powinno nas być przynajmniej 2 ;-)

Z początku mierzyła 44km ale to był trening (podjazdy) więc wyciąłem niektóre kawałki i zostało jakieś 32km.
Jakie tempo jest zakładane na dzisiaj?
Witam, ile osób może być i o której jest przewidywany powrót? ;-)
Jeśli trasa ma 30 km to powrót ok.22.30.
A ile osób się już okreslilo że będzie? Czy tego nigdy nie wiadomo? ;-)
Monia, nie wiem, wygląda na to, że na pewno Mateusz i Sławek. Ja też się może zdecyduje na pierwszą nocną jazdę bo jeszcze tego nie próbowałem.Smile
Monia napisał(a):A ile osób się już okreslilo że będzie? Czy tego nigdy nie wiadomo? ;-)

zazwyczaj jest dużo więcej niż wpisów, także śmiało ;-)
Jak faktycznie 30 km, to się podłączę. Będę wracał skądśtam, więc jak dla mnie to w sam raz ;-)
Przy okazji - aż z taką dokładną specyfikacją techniczną trasy jeszcze się tu nie spotkałem (zwłaszcza informacja o natężeniu ruchu mnie urzekła). Będę uważnie analizował ewentualne odchylenia od prognoz ;-).
Stron: 1 2