Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Witam rowerowych maniaków
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam wszystkich rowerzystów!
Mam na imię Beata, od ok. 8 lat mieszkam w Lublinie. Dawno, dawno temu jeździłam na rowerze po trudniejszych terenach. Jakiś czas temu (jeszcze w liceum - czyli jakieś 10 lat temu, oups, nie zdawałam sobie sprawy, że tyle czasu już minęło Tongue ) doznałam urazu kolana (poszła mi chrząstka stawowa) i przestałam jeździć na rowerze. Miałam fajny terenowy rower, który naprawdę dawał radę. Jednak rower ten w tym momencie do niczego się nie nadaje. Sad
Rok temu dostałam inny rower (wygląd raczej miejski choć rower MTB), ale nim nie jeździłam, bo nie było gdzie, a raczej nie wiedziałam gdzie (mieszkam na Sławinku).
W tym roku zaczęłam jeździć na ścieżkę, ale nie jest to wielkie wyzwanie.
Niedawno podjęłam się tuningu roweru, by nadać mu nieco mocy i charakteru. Jak na razie usunęłam błotniki, wymieniłam siodełko, klamki i kierownicę. Od razu lepiej się prezentuje, choć nie jest to jeszcze sprzęt, który nadawałby się na jazdę w terenie. Smile Jednak chętnie wypróbowałabym go na czymś innym niż ścieżka.
Jeśli znacie ciekawe miejsce (na Sławinku czy w okolicy) do ostrzejszej jazdy, to piszcie.
PS. Ostatnio nie szalałam na rowerze, bo podpaliłam sobie palce i uszkodziłam naczyniówkę w oku (tak, tak, jestem dziecko wojny).
Czym Ty się zajmujesz, że takie szkody czynisz na własnym organizmie? Confusedhock:
Jak nie na Sławinku, to na pewno w okolicy (bliższej czy dalszej) znajdzie się parę fajnych tras do wypróbowania, czy Twój rower nadaje się na coś innego, niż ścieżka.
Śledź informacje o planowanych ustawkach.
Witamy na forum i zapraszamy do wspólnej jazdy ;-)
Tylko nie zabieraj ze sobą czegoś, co mogłoby spowodować u współuczestników ustawki podpalenie palców lub uszkodzenie naczyniówki :mrgreen:
Ze Sławinka droga jest otwarta na północ na całą masę fajnych terenowych ścieżek :-)
Witam cię Beato :-)
Wy z kitaq to tak razem się zarejestrowałyście? Sąsiadki czy coś?

http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=7413

Witam i zdrowia życzę :]
Witam.
Też mieszkam na Sławinku,trzeba będzie kiedyś strzelić ustawkę na wyjazd w tej okolicy ale na razie się nie wyrywam bo mi czas nie pozwala.
Cześć Beata :mrgreen:
qavtan napisał(a):Wy z kitaq to tak razem się zarejestrowałyście? Sąsiadki czy coś?

http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=7413

Witam i zdrowia życzę :]

TakSmile ja się wcześniej zarejestrowałam, ostatnio namówiłam ją, żeby dołączyła do forumSmile Może bez szpitala się obejdzie Tongue
Witaj Beato i przyjeżdżaj na ustawki - z pewnością będziesz miała okazję do wypróbowania roweru na czymś innym niż ścieżka rowerowa, np. tak: https://picasaweb.google.com/Jerzy.Stor ... 1958906210 lub tak: https://picasaweb.google.com/1038665338 ... 9906612034 :-)
Aga84 Wita
Stron: 1 2