Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 24.07.2013 g.18:00 LUK Czuby
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Zapraszam na 40-to kilometrową ustawkę asfaltowo-szutrową. Znacznie przeważa asfalt i to taki lepszy. Trasa to już ostatnia taka obszerniejsza modyfikacja trasy na Węglinek. Tracka oczywiście nie podam ale jeżeli ktoś był w poniedziałek na nocnej ustawce to będzie prowadziła tak samo tyle że z lekkim odbiciem w bok. Tempo rehabilitacyjne śr. 18-22km/h dostosowywane do najwolniejszego uczestnika. Polecam wziąć tracka i zapisać trasę. Następna ustawka codzienna czy nocna zupełnie inną trasą (modyfikacja portu lotniczego Świdnik lub zupełnie inny kierunek). Zapraszam do wspólnego kręcenia.
Jeśli nic mi nie wypadnie to pojawię się jutro na tej trasieSmile.
Dzięki chłopaki za miłą przejażdżkę, "dostosowanie tempa do najwolniejszego uczestnika" Smile i osłonę przed wiatrem. U mnie od domu do domu prawie 55 km, śr. 20,02 uf w samym środku przedziału rehabilitacyjnego Smile
Dzięki za wspólne kręcenie. Było nas troje. U mnie z dojazdami 45km, średnia też z dojazdami 21,67. Trudno powiedzieć kto był najwolniejszy. Czasami i ja jechałem na kole. Fajnie że do wąwozu pojechaliśmy zakładaną traską :-D . Zgodnie z zapowiedzią następne wycieczki codzienne będą na północ, zachód lub na Świdnik. Tą trasą pojedziemy jeszcze w nocy a potem gruntowne zmiany. Szkoda, jest taka fajna. ZDJĘCIE
Tak, tak. Koniecznie na zachód. Może się załapię. 8-)