Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 27.07, 7:00 Lukoil JP2, Lublin-Kazik-Kraśnik-Sulów-Lublin
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Jutro w Kazimierzu może być tłoczniej niż ostatnio - zaczyna się Festiwal "DWA BRZEGI" :-)
Monika M napisał(a):Jutro w Kazimierzu może być tłoczniej niż ostatnio - zaczyna się Festiwal "DWA BRZEGI" :-)

Ostatnio też było tłoczno, a daliśmy radę ;-) Nie pękaj Moniczko :-P Jutro ma być świetna pogoda, więc fajnie się będzie kręciło :mrgreen:
hahaha, ależ ja nie mam zamiaru rezygnować! już się tak zapaliłam do tego wyjazdu, że nie wiem, czy nawet deszcz byłby w stanie mnie powstrzymać :-P (szkoda tylko, że nie załapiemy się na koncert, bo to dopiero wieczorem, rano tylko wystawy - ale pewnie z rowerami nas nie wpuszczą ;-) )

radzik

ależ wy kulturalni Confusedhock: .. ja tam jadę tylko i wyłącznie dlatego, że Sławek obiecał mi fotki z Hello Kitty

Moniko jakby Ci się spodobało z nami to zawsze możesz wrócić ciapągiem z Kraśnika, albo na 2 kółkach do Lublina :oops:

ludzi wcale dużo nie ma, dokładnie rok temu 26.07.2012r. ta sama trasa tak wyglądała Wink
Radzik - już mi się z Wami spodobało :roll: dlatego znowu z Wami jadę, ale tak długiego dystansu nie dam rady w jeden dzień pociągnąć :oops: (nie chciałabym, żeby to był mój ostatni wypad z Wami :mrgreen: dlatego tym razem tylko do Kazimierza)
Szkoda ze bez zemnie nie wyrobiłem się z pakowaniem, mam nadzieję że Pieniny mi to wynagrodzą , a wam życzę szerokości i u udanej wycieczki , zróbcie parę zdjęć.
Pierwsza!

Dzięki wszystkim za wspólne kręcenie, a zwłaszcza Monice, która zdopingowała mnie do wyjazdu. Miło było sobie przypomnieć urocze okolice Kazimierza :-)
I ja również dotarłem ;-) Oto dzisiejsza trasa ;-) która była trochę wymagająca (mega piach i inne atrakcje :mrgreenSmile. Wielkie dzięki za wspólne kręcenie - szczególnie dla Moniki i Kingi - BRAWO :->

Na ustawce zjawiło się 6 osób: Monika M, Kinga, Judaas, paul67, Radzik i ja. Całą trasę kręciła ostatnia 3ka.

A tutaj fotki z dzisiejszego kręcenia ;-)
Wybaczcie spóźnienie-awaria sieci. Dzięki wszystkim za wspaniałe kręcenie. Duże podziękowania dla organizatora :-D za bardzo ciekawą trasę. Trochę statystyk: u mnie 130 km średnia- 19.73. Mam nadzieje, że niebawem "dorosnę" do takiej trasy i pokręcę całość. Ekstra dzięki dla dziewczyn za wspólny powrót. Brawa dla Moniki, każdy podjazd był jej B-). Ustawka na 10. kiedy foty? -Smile
Spotkałem Radzika na Raszyńskiej jak dokręcał Big Grin Zapomniałem zapytać ile najwięcej minęło dziś czasu między odpoczynkami Big Grin
Stron: 1 2 3