Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 31.08 godz. 16:30 Sp. Pracy/Związkowa Wąwozy 2009
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Teraz coś dla tych co lubią bardziej pooglądać przyrodę, niż prędkość na liczniku ;-)

Zapraszam na Wąwozy 2009,
czyli wąwozy, jary małe i duże, płytkie głębokie, trawiaste i gliniaste. A wszystko to zaledwie kilka kilometrów od Lublina. Daję pisemną gwarancję, że nikt gumy na tej ustawce nie złapie :-P
Jeśli kogoś do tej pory przerażała średnia jaką rozwijał Team, to teraz może być spokojny, będzie naprawdę leniwe. Tempo podyktowane będzie jedynie zachodem słońca. To mówiłem ja Tom :lol:

Trasa to:
85% teren
15% asfalt :-P
Całość trasy to ok. 40 km, elementy survivalu pewnie się pojawią he he 8-)

Warunki uczestnictwa:
dobry humor, którym zarażamy innych
sprawny technicznie rower + kompletne oświetlenie
kask, jeśli ktoś posiada (zalecany)
każdy jedzie na własną odpowiedzialność

Zbiórka:
tak jak w temacie

Wyjazd:
godz. 16:35

Start tylko przy stabilnej pogodzie. Ostateczne info o wyjeździe podam o 15:30
Osoby z aparatem mile widziane :-)

[Edyta, bo literówki strzeliłem]
Zły dział, do tego chyba służy "z aparatem w ręku".

Proponuję w miarę możliwości nie kolidować z innymi wyjazdami.

Pzdr
Pogromca z Lbn napisał(a):Zły dział, do tego chyba służy "z aparatem w ręku".
Dział bardzo dobry :-D to będzie chyba jedna z nielicznych jak do tej pory ustawek, która do tego działu będzie pasowała jak ulał, chodziło jedynie o to, by wycieczka była uwieczniona na zdjęciach.

Pogromca z Lbn napisał(a):Proponuję w miarę możliwości nie kolidować z innymi wyjazdami.
Nie bardzo wiem o co Ci chodzi w tym wypadku, bo istnieje dowolność i każdy wybiera ustawkę na jaką ma ochotę jechać. Ustawka zaplanowana była początkowo na niedzielę, ale ze względu na słynny w regionalnych mediach ;-) maraton 400km/24h wybrałem poniedziałek :-P

A tak na marginesie to na poniedziałek nikt żadnej ustawki nie zaproponował, chyba, że mi już na oczy padło he he

Pozdrawiam
Ustawka jest jak najbardziej w dobrym miejscu. Ustawki codzienne zgłaszamy dzień wcześniej lub tego samego dnia. I jest to spełnione. To, że Tom napisał o podglądaniu przyrody miało tylko zwrócić uwagę na to, że tempo będzie naprawdę rekreacyjne.
Dział z Aparatem w ręku jest takim ekstra działem dla tych co będą chcieli co krok zatrzymac się bo nagle zobaczyli np. jakiegoś robaczka ;-) , albo zachwycić się chmurką itd.

Tak na marginesie, Tom ja w poniedziałek prawdopodobnie nie będę mógł. Ale jeszcze dam znać. Czy gdyby co jest możliwość przesunięcia na wtorek?

Tom napisał(a):(...)

A tak na marginesie to na poniedziałek nikt żadnej ustawki nie zaproponował, chyba, że mi już na oczy padło he he

Pozdrawiam

A tak na jeszcze jednym marginesie ;-) Może być kilka ustawek jednego dnia. I ostatnio tak się zaczyna dziać. Ale to dobrze
Jeśli moderator mówi, że dział dobry to w takim razie nie pozostaje mi nic innego jak przeprosić :mrgreen: .

Jakby co w moim poprzednim poście żadnego "offence" nie było tylko wyraziłem skromne zdanie 8-) .

Pzdr
W który miejscu dokładnie na Sp. Pracy jest ta zbiórka?
Jurek S napisał(a):...Czy gdyby co jest możliwość przesunięcia na wtorek?...
Hmm, ja jutro jak się dziś okazało też nie będę miał za wesoło, bo praktycznie wpadnę na moment po pracy do domu i strzałka na ustawkę. Niestety we wtorek koliduje ;-) mi z pracą. Jeśli już to w grę wchodzi środa.

pawel86 napisał(a):W który miejscu dokładnie na Sp. Pracy jest ta zbiórka?
Tak jak w temacie, to jest skrzyżowanie Spółdzielczości Pracy ze Związkową.

[Obrazek: zzzzdsu.th.jpg]

[Obrazek: 29968747.th.jpg]
Tak się czepiłem Twojej ustawki, że prawdopodobnie się tam pojawię, żeby nie było, że dałem spokój :-P . Pytam się tylko jeszcze o planowane tempo.

Pozdrawiam

@EDIT:
Za dużo nauki i nie doczytałem, pytanie o tempo już nie aktualne :mrgreen:
Tom - bardzo fajny pomysł z tą wycieczką.

Będę ja i kolega Arczi10 ;-)


Na którą godzinę planowany jest powrót ??
To jak jest ta ustawka?;>
Stron: 1 2 3