Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 03.08, 6:00 Lukoil, Sandomierz
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Zapraszamy na wspólne kręcenie asfaltem do Sandomierza. Kręcimy z Radzikiem taką oto trasę:

lublin - wojciechów - niezabitów - kazimierz dolny - janowiec - solec - zawichost - DWIKOZY - sandomierz

sandomierz - lipa - modliborzyce - batorz - bychawa - iżyce - osmolice - lublin

całość po asfalcie, tempo ponad 20km/h (tak, żeby wrócić przed zmrokiem), będą na pewno drobne zmiany w trasie (ale to wszystko na bieżąco podczas kręcenia).

Zapraszamy ;-)

radzik

będęSmile
slv napisał(a):- zawichost - winiary - DWIKOZY - sandomierz

Czy DWIKOZY zostały wyróżnione ze względu na ZPOW Dwikozy i ich pewien sztandarowy produkt? :-)
damian.s napisał(a):Czy DWIKOZY zostały wyróżnione ze względu na ZPOW Dwikozy i ich pewien sztandarowy produkt? :-)
Dokładnie :mrgreen:

EDIT:

Zmiana trasy do Sandomierza (jak i z Sandomierza), finalnie kręcimy 300km, start nie o 7:00, a o 6:00 - miejsce bez zmian, jak w drodze powrotnej będzie brakowało km to kręcimy z Bychawy na Piaski i wracamy do Lublina przez Mełgiew, Świdnik.

Zapraszamy ;-)
Jak wstanę to przyjadę na Łukoil'a :-P Ewentualnie jak kręcicie odcinek do Kazimierza (bądź jeśli jest inaczej to jakiś zarys pierwszych 50km poprosze bym dogonił) ;-)

edit: dobra , trase mam.
Syriusz napisał(a):Jak wstanę to przyjadę na Łukoil'a :-P Ewentualnie jak kręcicie odcinek do Kazimierza (bądź jeśli jest inaczej to jakiś zarys pierwszych 50km poprosze bym dogonił) ;-)

edit: dobra , trase mam.

Super :mrgreen: W razie czego lecimy przez Palikije - zerknij na PM.
Dokręciłem :-P .Reszta jutro bo konam :mrgreen:
Syriusz napisał(a):Dokręciłem :-P .Reszta jutro bo konam :mrgreen:

Głowa do góry! Już wiesz, że nie należy się poddawać, a tym bardziej należy wyciągnąć wnioski! ;-)

Dzięki chłopaki za super ustawkę i wspólne kręcenie - na tej ustawce było dosłownie wszystko! :mrgreen:

A tutaj trochę fotek ze wczorajszego kręcenia ;-) oraz jeden bonus specjalnie dla Radzika na URODZINY (jeszcze raz NAJLEPSZEGO!) :mrgreen:

Nasza trasa - udało nam się parę razy zgubić ;-)
Po tracku na endo widzę, że przede wszystkim było TEMPO jak na TdP prawie Big Grin

radzik

dzięki za super wycieczkęSmile
cel osiągnięty- u mnie 313km
Wyruszył nas 3, i troje wróciło także gratulacje dla każdego pobicia życiówki.
Za Wisłą to jest inny świat, byle wiocha, droga w pole, a asfalty jak stół.. ehh. Było wiele ciekawych zjazdów i nie mniej urokliwych podjazdów Smile no i te widoczki Confusedhock:
Tempo do Sandomierza było bardzo przyjemne, później trochę zwolniliśmy, ale bardzo dobrze się jechałoSmile
Moglem zostać Gwiazdą TVNu, ale chłopcy nie pozwolili mi się wypowiadać :evil:


była to moja ostatnia jednodniowa wycieczka w tym roku, także jeszcze raz chłopcy dzięki za pomoc w przekroczeniu 300!
Stron: 1 2