Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Jasna Góra31.08/1.09(sob.31.08-2:00 krzyż. J.P-al.Kraśnicka)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Ja również dziękuję za wspólne kręcenie. Jestem w delegacji i dopiero mam chwilkę wolną.
Jak trzeba będzie jechać na koniec świata to z Tą ekipą śmiało polecam i oczwiście pierwszy się piszę Wink
Panowie gratuluję osiągnięcia tego ambitnego celu!!! fenomenalny wyczyn. Jestem pełny podziwu!
Qrdę balans miałem już nic nie pisać , a widzę że nasz paulin przyciąga sikorki tam gdzie On jeździ , to i One i jeżdżą, i kibicują.
A ja Wam wszystkim powiem :palu widział znów MYSZ Confusedhock: Confusedhock: i to na "podwójnej ciągłej"
A u Krisa tyle tematów do gadania bo... bo ogląda zawsze "galileo" :mrgreen: :mrgreen:
Artur i Tomek jak najbardziej sprawdzili się w długich dystansach.

A teraz zgodnie z zapowiedzią i niepisaną umową z ...S się zamykam i głowy tu już nie wtykam.
sza.

EDIT

Początek maja 2014- podobne 2 dniowe "wariactwo"
-szczegóły na priv-a
Toście najeździli Smile
Nie wiem, jakie mieliście grzechy na sumieniu, ale po czymś takim to pewnie sa odpuszczone i jeszcze jakiś zapas na kilka następnych macie Wink
Gratulacje Smile

radzik

Gratulacje Panowie, ciekaw jestem czym nas jeszcze w tym roku zaskoczycieSmile
Gratuluję pomysłu i kondycji :-)
Koledzy, to jestem moj pierwszy dzien na forum, zarejestrowalem sie aby Wam podziekowac bo jazda z Wami to prawdziwa przyjemnosc, dzieki.
Stron: 1 2 3 4