Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Witam!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam!
Mam na imię Wojtek ale jaki nick tak mnie zwą. Trafiłem tu przypadkowo, głównie za pomocą wujka google ;-) Jazdą na rowerze interesowałem się od najmłodszych lat a im coraz człowiek starszy i im mniej ma czasu tym bardziej chce się ruszyć gdzieś za miasto i nabić trochę kilometrów.
Przez ostatnie 3-4 lata poruszałem się na przysłowiowych "szrotach" złożonych z części które były pod ręką albo były okazyjnie kupione.
Od tegorocznych wakacji jeżdżę Unibike Fusion i przyznam że im więcej się przejedzie tym bardziej chce się znowu siąść na rower :mrgreen:
Głownie jestem nastawiony na trasy szosowe a powoli wdrążam się takżę w jazdę po ścieżkach leśnych tych łatwych i trudniejszych. Gdy tylko czas wolny od pracy pozwoli na jazdę to z chęcią poznam nowe trasy Smile Pozdrawiam :!:
Magistra Wita Aga84 :mrgreen:
W farmacji robisz? Chyba tylko tam jeszcze używa się tego określenia Wink
Witamy i zapraszamy na wspólne jazdy.
Szosa jest najlepsza!

Zaraz po bike polo :mrgreen:

Czołem! :]
Grzenio wita Smile
mariox napisał(a):W farmacji robisz? Chyba tylko tam jeszcze używa się tego określenia Wink
Witamy i zapraszamy na wspólne jazdy.
Haha nie mam nic wspólnego z farmacją, na szczęście!
Pluje sobie w brodę właśnie... piękna trasa jutro do Kazika wyszła na forum a ja za fajerą cały dzień muszę siedzieć Undecided
Witaj Wojtku :mrgreen:
Cześć Wojtku.