Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 17.08.2013, godz.8.00, pętla trol. Kunickiego/Abramowicka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
fajna ustawka. wszystko wskazuje na to, że uda mi się uczestniczyć. Smile
Adek napisał(a):fajna ustawka. wszystko wskazuje na to, że uda mi się uczestniczyć. Smile

Zapraszam. Mam nadzieję, że wszystko doczytałeś? :-D Pytam bo nie mieliśmy jeszcze okazji razem jeździć.
mieliśmy okazję jeździć , fakt nie było to wiele razy, bo tylko kilka , ale było. Byłem w tamtym roku u źródeł Bystrzycy i na kilku innych wypadach poniżej 100 km.
Będzie ok.
Skoro nie ma limitu to skuszę się i ja
Zanosi się na to, że wyruszy damska reprezentacja do krainy Chrząszcza. Rowerem chcemy dotrzeć do celu, a jakim środkiem lokomocji wrócimy to okaże się w trakcie wycieczki :-)
AniaPi napisał(a):Zanosi się na to, że wyruszy damska reprezentacja do krainy Chrząszcza. Rowerem chcemy dotrzeć do celu, a jakim środkiem lokomocji wrócimy to okaże się w trakcie wycieczki :-)

No czekałem Aniu na ten wpis :mrgreen: . Może Bartek się odważy na taką rekreację? :-P
Jurek S napisał(a):
AniaPi napisał(a):Zanosi się na to, że wyruszy damska reprezentacja do krainy Chrząszcza. Rowerem chcemy dotrzeć do celu, a jakim środkiem lokomocji wrócimy to okaże się w trakcie wycieczki :-)

No czekałem Aniu na ten wpis :mrgreen: . Może Bartek się odważy na taką rekreację? :-P

Prędzej Mani Tongue
AniaPi napisał(a):Zanosi się na to, że wyruszy damska reprezentacja do krainy Chrząszcza. Rowerem chcemy dotrzeć do celu, a jakim środkiem lokomocji wrócimy to okaże się w trakcie wycieczki :-)

Dokładnie taki jest plan na tę sobotę :-D
Jadę.

Znając życie średnia będzie 25, a nie 20 :mrgreen:

radzik

tyle osób chętnych, że jutro Jurek będzie Was musiał dzielić na dwie grupyBig Grin

szczęśliwi Ci, co trafią do grupy kooedukacyjnej :oops:
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10