Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 17.08.2013, godz.8.00, pętla trol. Kunickiego/Abramowicka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
jabolewski napisał(a):Jadę.

Znając życie średnia będzie 25, a nie 20 :mrgreen:

Nie Jacku. Chcę dowieźć Panie do Szczebrzeszyna więc będę pilnował tempa. Może dadzą radę wrócić z nami. :-D . Chociaż średnia 20 przy tym pagórkowatym terenie też może być wyzwaniem :-P
Jadę.
Tak dla zachęty :-D[Obrazek: Podjazd.jpg]
dla zachęty 11% :O no ładnie Smile jakoś mnie ciągnie żeby pojechać ale nie wiem czy dam rade i tak się jeszcze zastanawiam Tongue ale myślę że będę chciał si sprawdzić i się pojawię Smile
11%
Zgłoś problem

Big Grin
A ja chcę zrobić mały eksperyment i wybieram się na góralu w opcji terenowej , do tej pory przy długich wycieczkach asfaltowych powyżej 200km brałem kolarzówkę i powiem że bardzo fajnie się jechało , ale góralem na grubych oponach 200km jeszcze nie jechałem 8-) .
Ktoś jedzie z LSM/Czubów ? bo jak tak to może 7:30 pod Lukoil na JP2 ? ;-) ... i sobie pokręcimy wspólnie na tą pętlę? jak nikt się nie zgłosi to nie zajeżdżam.
Ja będę o 7:30 na Łukoilu.
Pojadę kawałek i ja. Dojadę dokąd dam radę. Tym razem też pojadę na góralu z grubymi oponami :-> , dlatego jak Jurek S będzie jechał w spd-ach to zaklepuję u Niego koło! :mrgreen:
Sławek zaczekam na Was przy skrzyżowaniu JP2/Janowska.
Do jutra Smile
Bawcie się dobrze, ja niestety muszę (nieoczekiwanie) iść do pracy :-(
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10